Raadio 2 kutsub sõbrapäeval sõpra tervitama | Tele/raadio

1750040h7748t24

Tere tulemast Eestisse! Raadio 2 on põnevil tervitama kõiki sõpru sõbrapäeval. Olenemata sellest, kas oled kohalik või külastaja, pakub Raadio 2 sulle võimalust tervitada oma sõpru otse-eetris. See on suurepärane võimalus näidata oma lähedastele, kui palju neist hoolid, ja teha nende päev eriliseks. Raadio 2 lubab rõõmu, naeru ja head muusikat – nii et liitu meiega sõbrapäeval ja tervita oma sõpru maailma parima raadiojaama vahendusel!

Kolmapäeval, 14. veebruaril pakub Raadio 2 kuulajatele võimaluse tervitada oma sõpru serenaadidega. Serenaadid aitavad ette kanda Daniel Levi, Inga, Rahel, Eleryn ja ansambel Meelik.

Raadio 2 aitab kuulajatel oma sõpru sõbrapäeval tervitada serenaadiga. Appi tulevad otse-eetri moosekandid – Daniel Levi, Inga, Rahel ja Eleryn ning ansambel Meelik.

Saada sõbra nimi ja tervitustekst aadressile [email protected]. Sõbrapäeval saab saadetes “R2 Hommik”, “R2 Päev” ja “R2 Draiv” kuulata, kuidas moosekandid head soovid ainulaadseteks muusikapaladeks vormivad.

Sõbrapäeval on raadiojaam Raadio 2 loonud võimaluse, et inimesed saaksid tervitada oma sõpru raadio kaudu. See on imeline võimalus oma lähedastele korda saata ja näidata neile, kui palju neist hoolid. Raadio 2 on loonud südamliku ja emotsionaalse keskkonna, kus inimesed saavad jagada oma tundeid ja soove oma sõpradele üle Eesti. See algatus aitab luua sidet ja toob rõõmu paljudele inimestele. Sõbrapäeva tähistamine läbi Raadio 2 on suurepärane viis näidata armastust ja hoolimist oma sõprade vastu.

Loe rohkem:  Mikk Jürjens: sarjas näeb linnast maale kolimise naljakamat poolt | Tele/raadio

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga