Märts toob vaatajateni uued telesarjad | Tele/raadio

2265651he709t24

Tere tulemast Eesti telesarjade põnevasse maailma! Märtsikuus saabub meie teleekraanidele mitmeid uusi ja põneva sisuga telesarju, mis pakuvad meelelahutust ja emotsioone igale vaatajale. Olgu sulle meele järgi romantika, põnevus või draama – siin leidub midagi kõigile. Olge valmis kaasa elama uutele tegelaskujudele ja nende seiklustele ning sukelduge telemaailma, kus igal uuel sarjal on oma lummav lugu rääkida. Ärge jätke vahele võimalust avastada Eesti telemaastiku uusi pärleid – tulge ja avastage!

Omanäoline krimiuurija, legendaarne loodusmees, Hollywoodi suurnimi ja maailma parim eriüksus – ETV, ETV2 ja Jupiter pakuvad märtsis vaatamiseks mitmeid uusi sarju või juba tuntud lemmikute värskeid hooaegasid.

“Vera” uus hooaeg 1. märtsist reedeti kell 21.40 ETV-s

Menuka krimisarja kõige värskem, järjekorras 13. hooaeg toob vaatajateni taas uurija Vera Stanhope’i. Kolmeosalise hooaja esimeses osas asub ta uurima juhtumit, kui teelt leitakse surnud noormees, keda esialgu peetakse liiklusõnnetuse ohvriks. Peagi saab selgeks, et tema surm polnud õnnetu juhus.

Uue hooaja kõik osad on alates 1. märtsist nähtavad ka Jupiteris.

“Planeet Maa III” 2. märtsist laupäeviti kell 17.30 ETV-s

BBC suurejoonelise loodussarja “Planeet Maa” kolmas hooaeg viib erilistesse ja imelistesse paikadesse ookeanisügavustest metsikutesse džunglitesse. Iga osa keskendub looduslikele paikadele ja nende erilistele elanikele. Legendaarne David Attenborough uurib, kuidas loomad tormistel ja alatasa muutuvatel rannikutel ellu jäävad. Teiste seas näeb merikarusid, lõvisid, küttkalu, flamingosid ja merikilpkonni.

“Archie” 2. märtsist laupäeviti kell 21.35 ETV-s

Neljaosaline draamasari ühest Hollywoodi kuulsaimast meesnäitlejast Archibald Alexander Leachist ehk Cary Grantist. Archie Leach pääseb oma raskest lapsepõlvest Bristolis ja sõidab tsirkusega Ameerikasse. Paralleelselt saab alguse 58-aastase Cary Granti armulugu Dyan Cannoniga. Peaosalist kehastab Jason Isaacs, sarja produtsentideks on nii Granti tütar Jennifer Grant kui ka tema eksnaine Dyan Cannon.

Loe rohkem:  Ulvi Karu: õnnesoove lugedes peavad suunurgad üleval olema | Tele/raadio

Sarja kõik osad on alates 2. märtsist nähtavad ka Jupiteris.

2265651he709t24

“Kaabakatest kangelasteks” 6. märtsist kolmapäeviti kell 22 ETV2-s

BBC menukas sari (orig. “SAS Rogue Heroes”) jutustab maailma parima eriüksuse tekkeloo põhinedes Ben Macintyre samanimelisel menuromaanil. Kõik sai alguse Briti sõjaväe mässajatest Põhja-Aafrika kõrbes teise maailmasõja kõige süngemas faasis.

ETV2 näitab järjestikku kaht osa. Sarja kõik osad on alates 6. märtsist nähtavad ka Jupiteris.

“Stanley Tucci avastamas Itaaliat” uus hooaega 7. märsist neljapäeviti kell 22.05 ETV-s

Näitleja Stanley Tucci jätkab uuel hooajal ringkäiku Itaalia eri paikadesse, et sealse toidukultuuriga lähemalt tuttavaks saada. Alustab ta Veneetsia mitmepalgelise ja põneva toidukultuuriga ning üritab ka ise käe valgeks saada, valmistades musta risotot.

Sarja kõik osad on alates 2. märtsist nähtavad ka Jupiteris.

“Litvinenko” 10. märtsist pühapäeviti kell 22 ETV-s

Briti lühisari Vene dissidendi Aleksandr Litvinenko (kehastab David Tennant) mürgitamisest 2006. aastal Londonis ja tema abikaasa Marina (Margarita Levieva) aastatepikkusest võitlusest selle nimel, et tema mehe tapjad lõpuks kohtupinki jõuaksid. Esimeses osas saavad politseiuurijad ootamatu väljakutse: ühes Londoni haiglas on end endiseks Vene spiooniks nimetav hinge vaakuv mees, kes süüdistab oma mürgitamises Vladimir Putinit.

Märts toob kaasa mitmeid põnevil uusi telesarju ja saateid, mis pakuvad meelelahutust erinevatele maitsetele. Televisioon ja raadio on olulised meelelahutusvahendid, mis toovad meie ellu mitmekesisust ja rõõmu. Uued telesarjad on suurepärane võimalus lõõgastuda ja end meelelahutusega hellitada. Olgu see siis põnevusdraama, romantiline komöödia või põnev dokumentaalsaade, märtsikuu toob endaga kaasa palju avastamist ja naudingut. Astume seega sellele meelelahutuslikule teekonnale avatud meelega ja nautigem, mida tele- ja raadiomaailmal meile pakkuda on!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga