Johaug võistleb Norra meistrivõistlustel ja sihib 2025. aasta MM-i | Suusatamine

2312484h6b97t24

Maailmameister ja Olümpiamängude medalivõitja Therese Johaug võtab osa Norra meistrivõistlustest ning seab endale eesmärgiks võidelda kullakarika nimel 2025. aasta murdmaasuusatamise maailmameistrivõistlustel. Johaug on tuntud oma vapustava kiiruse ja vastupidavuse poolest ning tema osalemine võistlustel on kindlasti midagi, mida jälgida. Kas ta suudab kroonida end ka Norra meistriks ning seejärel võtta sihikule maailmameistritiitli? Jääme põnevusega ootama!

35-aastane neljakordne murdmaasuusatamise olümpiavõitja ja 14-kordne maailmameister Therese Johaug kinnitas, et osaleb nädalavahetusel Norra meistrivõistlustel.

Kaks nädalat tagasi Šveitsis Engadlini suusamaratonil võistlustulle naasnud Therese Johaug kinnitas pühapäeval NRK-le, et osaleb tuleval nädalavahetuse Lillehammeris toimuvatel Norra meistrivõistlustel 30 kilomeetri vabatehnikadistantsil.

“See on samm, et näha, milline mu vorm praegu on,” sõnas 2022. aastal pärast Pekingi olümpiamänge karjääri lõpetanud ja siis emaks saanud norralanna. Väidetavalt on tema sihiks järgmisel aastal toimuv suusaalade MM. “Pean oma vormi ära hindama ja siis mõtlema, kas see on võimalik.”

Johaug on võitnud sisuliselt kõik, mis murdmaasuusatamise tiitlivõistlustel võita saab, kuid tema auhinnakapist on puudu medal 50 km distantsilt, mis tema sportlaskarjääri jooksul kavas ei olnud.

2025. aasta suusaalade MM toimub Norras Trondheimis ning saab praeguse seisuga alguse 26. veebruaril.

Kokkuvõttes võib öelda, et Therese Johaug osalemine Norra meistrivõistlustel ja tema eesmärk jõuda 2025. aasta MM-ile on suurepärased uudised nii tema enda kui ka tema fännide jaoks. Johaug on tõestanud end kui üks maailma parimaid suusatajaid ja tema võistlustel osalemine toob kindlasti kaasa palju põnevust ja elevust. Oleme kindlad, et ta teeb kõik endast oleneva, et saavutada oma eesmärgid ja jätkata oma võidukat karjääri suusatamises. Eesti suusatajatel on kindlasti palju õppida Johaugilt ja tema saavutustest inspiratsiooni ammutada.

Loe rohkem:  Laupäeval said alguse 50. Tartu maratoni sündmused | Suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga