Pühapäev jätkub veel karge talveilmaga | ilm

2239317h0bcct24

Tere tulemast Eestisse! Pühapäev jätkub veel karge talveilmaga. Olenete sellest, kas olete kohalik või külastate meid esimest korda, on talvine pühapäev siin alati täis võimalusi avastamiseks ja naudiks. Paks lumevaip ja külmakraadid loovad maalilise tausta matkamiseks või suusatamiseks. Lisaks sellele pakub see võimalust lõõgastuda kuuma joogi ja kohaliku köögi nautimisega. Olgu teie plaanid seikluslikud või rahulikud, on meil siin teile pakkuda midagi imelist. Tulge ja kogege meie kaunist talverõõmu!

Kui alates uuest nädalast on oodata temperatuuri tõusu, siis pühapäev jätkub veel karge talveilmaga.

Saabuval ööl pilvisus tiheneb ning mitmel pool sajab vähest lund, Põhja-Eestis on saju tõenäosus väike. Puhub ida- ja kirdetuul 3 kuni 9, saartel ja rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Külma on 7 kuni 12, Virumaal 13 kuni 18, saartel 3 kuni 6 kraadi.

Hommik on pilves ning Kagu- ja Ida-Eestis sajab lund. Puhub mõõdukas ida- ja kirdetuul. Õhutemperatuur on -2 kuni -10, Kirde-Eestis -11 kuni -15 kraadi.

Ka päev on enamasti pilves ja vähene lumesadu jätkub. Tuul puhub endiselt idast ja kirdest 4 kuni 10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Külma on 2 kuni 8 kraadi.

Pühapäev jätkub veel karge talveilmaga Eestis, mis pakub rohkelt võimalusi nautida lumist loodust ja talispordi harrastamist. Kuigi külmakraadid võivad olla väljakutsuvad, on oluline riietuda vastavalt ning hoida end soojas ja turvaliselt. Samas on talv ka imeline aeg, et veeta aega pere ja sõpradega ning nautida Eesti kaunist talvist loodust. Olgu see siis kelgutades, suusatades või lihtsalt lumist vaadet nautides, pühapäevase talveilmaga saab luua imelisi mälestusi ja kogemusi.

Loe rohkem:  Nädalavahetus tuleb heitliku ilmaga | ilm

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga