“Plekktrummi” külaline tuleval nädalal on Hendrik Toompere juunior | Teater

2307963hf850t24

Tere tulemast Eestisse! Järgmisel nädalal saame me uhkusega tervitada “”Plekktrummi” külalist Hendrik Toompere juuniori. See andekas näitleja on tuntud oma karismaatilise lavakohalise kohalolu ja silmapaistva oskuslikkuse poolest. Tema etendused on alati nauditavad ja meeldejäävad ning meil on hea meel, et ta külastab meie kaunist maad. Ärge jätke võimalust näha Hendrik Toompere juuniori teatris – see on kindlasti elamus, mida te ei taha mööda lasta. Tulege ja nautige meie rikkalikku teatrikultuuri!

Kultuurisaate “Plekktrumm” külaline tuleval nädalal on Eesti Draamateatri kunstiline juht Hendrik Toompere juunior.

Teater on alati köitnud eestlaste südameid. Kuidas leida seejuures teatritükke, mis oleksid samal ajal ühiskonnakriitilised ja vaataja suhtes nõudlikud? Peatselt saabuva teatripäeva eel on “Plekktrummi” külaline Eesti Draamateatri kunstiline juht Hendrik Toompere jr.

“Plekktrumm” on ETV2 eetris esmaspäeval, 18. märtsil kell 22. Saadet juhib Joonas Hellerma.

Järgmine nädal saab “Plekktrummi” publik nautida Hendrik Toompere juuniori näitlejakunsti. See tõotab olla põnev ja emotsionaalne etendus, mis jääb kindlasti meelde kõigile teatriarmastajatele. Toompere juuniori talent ja kirev rollivalik lubavad meil oodata unustamatut etendust. Tema varasemad saavutused teatris on imetlusväärsed ning seetõttu on kindel, et ka seekordne etendus ei jäta kedagi külmaks. Olge valmis tuleval nädalal “Plekktrummi” külastama ja kogema kõrgetasemelist teatrikunsti Eesti parimas etenduskohas.

Loe rohkem:  Arvustus. "Luidriku" sõnaline pool lohiseb visuaalsuse ja füüsilisuse järel | Teater

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga