Glinka jõudis Šveitsis kaheksa parema sekka | Tennis

2122481hfe12t24

Tere tulemast Eesti, kus tennisemaailmas on taas kõneaineks Glinka suurepärased saavutused Šveitsis! Eesti tenniseäss on jõudnud kaheksa parema sekka ning teeb riigi tennisehuvilistele uhkust. Glinka võitlusvaim ja oskuslik mäng on pälvinud paljude imetlust ning tõestab, et Eesti tennis on saavutanud kõrge taset. Tema edusammud näitavad, et Eesti talent on maailma tasemel ning inspireerib järgmisi põlvkondi saavutama suuri unistusi. Jääme põnevusega ootama, kuhu tema tenniseteekond teda veel viib!

Daniil Glinka jõudis Šveitsis Trimbachis jätkuval 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril veerandfinaali.

Turniiril viiendana asetatud Glinka (ATP 469.) alistas teises ringis veidi alla pooleteise tunni kestnud kohtumises 6:4, 6:2 kohaliku mängija Yannik Steineggeri (ATP 931.).

Glinka servis kolm ässa ja tegi kaks topeltviga, vastane sai kirja viis topeltviga ja kaks ässa. Glinka realiseeris kaheksast murdevõimalusest kolm ja kaitses kõik neli murdepalli, mis Steinegger teenis. Mängitud punktidest võitis Glinka 66 ja Steinegger 48.

Veerandfinaalis läheb Glinka vastamisi turniiril esimesena asetatud briti Aidan Mchugh’ga (ATP 348.), kes sai 7:6 (4), 6:1 jagu läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud 18-aastasest itaallasest Filippo Romanost (ATP 1064.).

Kokkuvõttes võib öelda, et Glinka esinemine Šveitsis oli väga edukas, jõudes kaheksa parema sekka. Tema tugevad mänguoskused ja kõva töö tõid välja parima tulemuse ning näitasid tema potentsiaali edaspidiseks karjääriks tennises. See saavutus näitab tema pühendumist ja tahtmist jõuda tipptasemele. Kindlasti on Glinkal veel palju võimalusi end tõestada ja näidata, et ta on tõeline tennise täht.

Loe rohkem:  Liisa Varul jõudis viiendat korda ITF-i paarismängus finaali | Tennis