“Plekktrummi” külaline on tuleval nädalal kirjanik Kaarel B. Väljamäe | Kultuurisaated

2317122h97f6t24

Tere tulemast Eesti kultuurisaadete “Plekktrummi” juurde! Järgmisel nädalal astub meie külaliseks tunnustatud kirjanik Kaarel B. Väljamäe. Tema sügavad mõtted ja kaasakiskuvad lood on võlunud lugejaid üle kogu maailma ning meil on au tutvustada teile tema loomingut ja selgitada tema loomingulisi protsesse. Olge valmis sukelduma Väljamäe maailma, avastama tema inspiratsiooni allikaid ning saama aimu tema ajatutest teemadest ja emotsionaalsetest lugudest. Ärge jätke vahele seda põnevat vestlust ühe Eesti silmapaistvama kirjanikuga!

Järgmisel esmaspäeval on “Plekktrummis” külas kirjanik ja vaimulik Kaarel B. Väljamäe.

Paastuaeg kulmineerub ülestõusmispühadega, mis on kristliku maailma kõige olulisem aeg. Kuidas näha lootust keset sõjaaega, millel ei näi lõppu? “Plekktrummi” külaline on kirjanik ja vaimulik Kaarel B. Väljamäe.

“Plekktrumm” on ETV2 eetris esmaspäeval kell 22.00.

Sellel tuleval nädalal on “Plekktrummi” külaliseks andekas kirjanik Kaarel B. Väljamäe. Tema looming on täis sügavust ja kirge ning kindlasti pakub ta huvitavaid mõtteid nii kirjandushuvilistele kui ka kultuurihuvilistele üldiselt. “Plekktrumm” on suurepärane platvorm, mis toob kuulajateni erinevaid kultuurisaateid ja võimaldab avastada uusi andeid ning perspektiive. On kindel, et Kaarel B. Väljamäe intervjuu saab olema inspireeriv ja innustav kõigile, kes armastavad head kirjandust ja kultuuri.

Loe rohkem:  Kai Realo: Freddie Mercury oli mul südames ikka aukohal | Kultuurisaated

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga