Pildid: Okapi galeriis avati Taje Paldroki näitus “Universaalsed ilmutused” | Kunst

2303133h8d2ct24

Taje Paldrok’s exhibition “Universal Revelations” has recently opened at the Okapi Gallery in Estonia, showcasing a mesmerizing collection of artwork that delves into the depths of the human experience. Paldrok’s unique blend of colors, textures, and emotions creates a truly immersive and thought-provoking experience for all who visit. From abstract interpretations to profound symbolism, each piece in the exhibition is a window into the artist’s mind and soul. Join us at the Okapi Gallery and experience the universal revelations that Taje Paldrok has brought to life through his captivating artwork.

Reedel avati Tallinnas Okapi galeriis Taje Paldroki näitus, kus saab näha kunstniku 2023. aasta suvel Okapi kunstiresidentuuris valminud töid.

Kunstniku sõnul käsitleb “Universaalsed ilmutused” meie ühiskonna peavoolu ja selle kõrval tegutsevaid subkultuure ning inimkooslusi, mille eesmärgid ja käitumismudelid loovad aluse täiesti uue sootsiumi sünniks – muutunud maailmakord, mütoloogiliste olendite reinkarnatsioon. Näituse meediumiteks on fotoperformantsid, installatsioonid ja kineetilised objektid.

Taje Paldrok on performance-, installatsiooni- ja uue meedia kunstnik. Kunstialase hariduse omandanud Academia Non Gratas, Kuvataideakatemias Helsingis, Eesti Kunstiakadeemias ja Universität der Künste Berliinis. Ta on rahvusvahelise Non Grata Performance Groupi üks peamisi mootoreid alates 1998. aastast.

Näitus on avatud 30. märtsini.

Kokkuvõttes on Taje Paldroki näitus “Universaalsed ilmutused” tõeliselt kaasahaarav ja silmapaistev kunstielamus Okapi galeriis. Paldroki unikaalne lähenemine ja kirev värvipalett on kindlasti paelunud nii kunstihuvilisi kui ka kriitikuid. Tema töödes väljenduv sügav tähendus ja universaalne ilu on inspireeriv ning jätab vaatajatesse püsiva mulje. Okapi galerii on taas tõestanud oma mainet kui olulist kunstikeskust, kus saab näha ainulaadseid ja kvaliteetseid näitusi. Soovitame kindlasti külastada seda näitust ning avastada enda jaoks Paldroki tõeliselt universaalsed ilmutused.

Loe rohkem:  EKKM algaval näitusehooajal saab muuhulgas näha Ene-Liis Semperi isikunäitust | Kunst

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga