Levadia jätkab eksimatult | Premium liiga

2300718h3016t24

Levadia jätkab Premium liiga mängudes oma võidukäiku, näidates end eksimatuna. Meeskond on näidanud oma ületamatut võimekust ning pannud vastased jälle ja jälle oma jõudu proovile. Levadia fännid on õnnelikud ja uhked oma meeskonna üle, olles kindlad, et võidud jätkuvad ka tulevikus. Premium liiga on saanud uue vägeva liidri, kes näitab oma tugevust ja ambitsioone igas mängus.

Tallinna FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga hooaja kolmandas voorus võõrsil JK Tallinna Kalevi 2:0 ja jätkab täiseduga.

Mõlemad väravad sündisid esimesel poolaja: 27. minutil avas skoori Ken Kallaste ja 41. minutil vormistas lõppseisu Michael Schjonning-Larsen.

Levadia alustas hooaega kahe 6:0 võiduga JK Narva Transi ja FC Kuressaare üle ning on hetkel täisedu üheksa punkti peal väravatevahega 14:0.

Vooru telemängus on pühapäeval vastamisi FC Nõmme United ja Nõmme Kalju FC. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab 17. märtsil kell 14.20.

Kokkuvõttes võib öelda, et Levadia on Premium Liigas jätkanud oma muljetavaldavat mängude seeriat eksimatult. Nende järjepidevus ja tugevus väljakul on teinud neist ühe tugevamaid meeskondi Eestis. Nende võidukäik näitab meeskonna pühendumist ja professionaalsust ning kindlasti on fännidel põhjust rõõmustada. Levadia võidab mängud, hoides kõrgel Premium Liiga tasemel ning näitab, et nad on tõelised meistrid väljakul. Jääme põnevusega ootama, kuidas nende hooaeg edasi areneb ja kas suudavad nad jätkata sama tugevalt ka edaspidi.

Loe rohkem:  Flora laenas oma poolkaitsja Vaprusele | Premium liiga