Otse kell 10: riigikogu arutab energeetika tulevikku | Eesti

2236338hbac2t24

Täna hommikul otse kell 10 alustab Eesti riigikogu olulist arutelu energeetika tuleviku üle. See arutelu mõjutab meie riigi jaoks olulisi otsuseid ning kujundab meie energiastrateegiat järgnevate aastate jooksul. Energeetika valdkond on üha keerulisemaks muutumas ning sellel on märkimisväärne mõju meie majandusele ja keskkonnale. Riigikogu arutlus annab meile võimaluse mõista ja kaasa rääkida selles olulises teemas, mis mõjutab meid kõiki. Ärgem jätame seda võimalust kasutamata!

Riigikogu arutab neljapäeval Reformierakonna fraktsiooni algatatud olulise tähtsusega riiklikku küsimust “Eesti energeetika tulevik 2035”.

Arutelul esinevad ettekannetega kliimaminister Kristen Michal, Maailma Energeetikanõukogu Eesti Rahvuskomitee peasekretär Priit Mändmaa, Eleringi juhatuse esimees Kalle Kilk ning riigikogu majanduskomisjoni liige Andres Sutt (Reformierakond). 

ERR.ee näitab olulise tähtsusega riikliku küsimuse arutelu otseülekandes.

Kell 10 hommikul koguneb riigikogu arutama Eesti energeetika tulevikku. See on oluline teema, mis puudutab meie riigi jätkusuutlikkust ja keskkonnakaitselist suunitlust. Aruteludes tuleb leida tasakaal traditsiooniliste fossiilkütuste ja taastuvenergia allikate vahel ning otsustada, millised meetmed on vajalikud, et tagada meie energiavarustuse kindlus ja keskkonnasõbralikkus tulevikus. Riigikogu otsused selles küsimuses saavad mõjutada meie majandust, loodust ning elukvaliteeti, seega on oluline, et arutelud oleksid põhjalikud ja kaasahaaravad.

Loe rohkem:  Ossinovski: streigi ära jäämise nimel võiks kümme miljonit leida | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga