O’Sullivan tegi öötundidel hiilgava mängu | Snuuker ja piljard

2296596hc6f5t24

Estonia is abuzz with excitement following O’Sullivan’s stunning performance in the late hours of the night. The world-renowned snooker and billiards player showcased his exceptional skills in a display that left spectators in awe. O’Sullivan’s remarkable game has captivated the attention of fans and experts alike, solidifying his reputation as a true master of the sport. This extraordinary performance has reignited the passion for snooker and billiards in Estonia, drawing in a new wave of enthusiasts eager to witness the magic of O’Sullivan in action.

Snuukri maailma esinumber Ronnie O’Sullivan korraldas Saudi Araabias Riyadhis toimuval turniiril vägeva jõudemonstratsiooni, kui alistas veerandfinaalis neljakordse maailmameistri John Higginsi (WS 10.).

Kuna kõik teisipäevased kohtumised algasid Mark Alleni (WS 3.) ja Mark Selby (WS 5.) pikale veninud avakohtumise tõttu planeeritust hiljem, sai O’Sullivan oma matši alustada alles kohaliku aja järgi kell 2 öösel. Maailma esinumbrit see ei mõjutanud karvavõrdki.

O’Sullivan sooritas John Higginsi vastu kolm century break’i ehk saja või enamapunktilist seeriat (135, 129, 142), teenides veenva 4:0 võidu. Seejuures skooris Higgins kohtumise jooksul vaid neli punkti.

“Mina tundsin end esimest korda üle pika aja väga mugavalt,” sõnas O’Sullivan matši järel. “Ma hakkan nüüdsest Marki “Midnight Selbyks” kutsuma, sest kõik tema mängud kestavad südaööni. See on üks paras õudusunenägu. Sa ei taha Marki järel mängida, sest sel juhul jääb unetundidest väheks.”

O’Sullivan läheb poolfinaalis vastamisi maailma edetabeli teise numbri Judd Trumpiga, kes sai 4:3 jagu Shaun Murphyst (WS 6.). Teises poolfinaalis kohtuvad Allen ja turniiriks kõrgeima asetuse saanud Luca Brecel (WS 4.).

Kokkuvõttes võib öelda, et O’Sullivan näitas öötundidel suurepärast mängu snuukeri ja piljardi maailmas. Tema oskused ja kiirus lauas olid muljetavaldavad ning ta suutis näidata oma võimeid kogu matši vältel. Tema esitus tõestas, et ta on üks parimaid mängijaid selles valdkonnas ning ta suutis võita mitmeid keerulisi raame. O’Sullivani mäng oli nauditav ja kaasakiskuv ning kindlasti jättis fännidele unustamatu mulje.

Loe rohkem:  Grabe ja Mägi teenisid snuukri EM-il ühe võidu | Snuuker ja piljard

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga