O’Sullivan alistas Saudi Araabias mõne tunni jooksul Trumpi ja Breceli | Snuuker ja piljard

2298570hc3aft24

Eile õhtul kogunesid snuukri ja piljardi fännid üle kogu Eesti, et jälgida põnevat mängu O’Sullivani ja Saudi Araabia mängija vahel. O’Sullivan näitas oma ületamatuid oskusi ja alistas vastase vaid mõne tunni jooksul. Publik oli lummatud tema kiiretest ja täpsetest löökidest ning võidujoovastuses ei suutnud keegi varjata oma vaimustust. See mäng on kindlasti üks neist, mis jääb meie meeltesse pikaks ajaks.

Snuukri maailma esinumber Ronnie O’Sullivan teenis esmakordselt toimunud World Masters of Snooker turniiril võidu, kui alistas kolmapäeval poolfinaalis Judd Trumpi (WS 2.) ning finaalis Luca Breceli (WS 4.).

Veerandfinaalis neljakordse maailmameistri John Higginsi (WS 10.) veenvalt alistanud O’Sullivani suurepärane hoog jätkus ka poolfinaalis, kus ta Trumpile vaid ühe freimi loovutas.

O’Sullivan oma esitusega rahule ei jäänud, kuid ütles, et Trump tuli temaga kaasa. “See oli imelik, ma ei mänginud hästi. Judd mängis aga kõige kehvema mängu, mis ma temalt näinud olen. Ma vist tõmbasin ta oma tasemele kaasa, olen seda terve hooaja teinud,” ütles O’Sullivan, kes tegi poolfinaalis ka ühe sajalise seeria.

Finaalis läks britt vastamisi belglase Luca Breceliga, kes alistas oma poolfinaalkohtumises Mark Alleni (WS 3.). O’Sullivan alustas 118-punktilise seeriaga, kuid Brecel vastas 107-punktilisega ning võitis siis veel teise järjestikuse. Legendaarne O’Sullivan näitas siis aga klassi ning võitis järgmised neli freimi, sooritades nii viiendas kui seitsmendas freimis century break’i.

O’Sullivan lõpetas Saudi Araabias Riyadhis esmakordselt aset leidnud turniiri kuue century break’iga, teenides 250 000 naelsterlingut.

Overall, O’Sullivan’s victory over Saudi Arabia in just a few hours was an impressive feat in the world of snooker and pool. His skill and expertise were on full display as he outperformed both Trump and Brecel. This win proves once again that O’Sullivan is a force to be reckoned with in the world of cue sports. It is a testament to his dedication and talent, and it is a proud moment for Estonia to have a player of his caliber representing the country on the international stage. Congratulations to O’Sullivan on his well-deserved victory.

Loe rohkem:  Tallinnas alustatakse piljardi Euroopa karikaetapiga | Snuuker ja piljard

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga