Õlaprobleemide tõttu Poolas klubita jäänud Nõmm liitus Viimsiga | Jalgpall

1494148hb3c9t24

Eestis on jalgpallisündmusi, mis haaravad tähelepanu ja tekitavad kõneainet. Üks selline uudis on õlgade tõttu klubita jäänud Nõmmi liitumine Viimsiga. See samm on viinud aruteludeni ja spekulatsioonideni, kuidas see mõjutab mõlema meeskonna tulevikku ja arengut. Nõmmi oskused ja kogemused on hinnatud ning tema liitumine Viimsiga tõotab pakkuda põnevat ja pingelist jalgpallihooaega. See ühendab kahe meeskonna jõu ja annab fännidele põhjust põnevaid mänge jälgida.

Mullu Esiliigas teise koha saanud ja Premium liiga üleminekumängudel Tartu Tammekale alla jäänud Viimsi registreeris meeskonda 26-aastase Eesti väravavahi Karl-Romet Nõmme.

Nõmm osales viimati ametlikus mängus 20. mail 2023. aastal, kui tema toonane koduklubi Nowy Saczi Sandecja kaotas Poola esiliigas Nieciecza Termalicale 0:3, kirjutab Soccernet.ee. Kuu aega hiljem andis teine Poola esiliigaklubi Zaglebie Sosnowiec sotsiaalmeedias mõista, et Nõmm liitub nendega, aga lõplikku kinnitust ei tulnud, sest viimasel hetkel avastasid kohalikud arstid tema õlas “probleemi”.

Pärast Sandecjast lahkumist enam kui pool aastat klubita olnud Nõmm alustas uueks hooajaks ettevalmistust Paide Linnameeskonnaga ja osales ka mõnes treeningmängus, aga peatreener Ivan Stojkovic kinnitas veebruaris, et meeskond on komplekteeritud ja Nõmm nende ridades ei jätka. 

Varem Eestis Viljandi Tuleviku ja Tallinna Flora särki kandnud Nõmm registreeriti Esiliigas mängiva Viimsi ridadesse ning ta võib Viimsi eest ametliku debüüdi teha 10. märtsil, kui teises voorus minnakse võõrsil vastamisi Tallinna Levadia duubelmeeskonnaga.

Kuigi õlaprobleemid sundisid Nõmmi klubist lahkuma, leidis ta uue kodu Viimsi klubist. See näitab tema pühendumust ja kirge jalgpalli vastu, et ta ei lasknud takistustel end tagasi hoida. Viimsi klubiga liitumine avab uusi võimalusi ja väljakutseid, mis aitavad tal oma mänguoskusi ja potentsiaali veelgi arendada. Nõmmi otsus liituda uue meeskonnaga Poolas klubita olles on inspireeriv ja näitab tema tugevat soovi jätkata jalgpalli mängimist.

Loe rohkem:  Leverkuseni hoog ei peatu | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga