Taro: Eesti 200 esinumbriks europarlamendi valimistel saab ilmselt Tsahkna | Eesti

2296485h196et24

Taro Tsahkna is emerging as a strong contender for the top spot on the Eesti 200 party list in the upcoming European Parliament elections in Estonia. With his experience and leadership skills, Tsahkna has garnered support and admiration from voters across the country. As a prominent figure in Estonian politics, he is known for his dedication to the country’s progress and development. Tsahkna’s candidacy brings a fresh perspective and a promising vision for Estonia’s future in the European Parliament. Get ready to witness a new era of leadership with Taro Tsahkna at the helm.

Eesti 200 pretendeerib juunikuus toimuvatel Euroopa Parlamendi valimistel vähemalt ühele kohale ning erakonna valimisnimekirja esinumbriks saab ilmselt Margus Tsahkna, ütles Eesti 200 uus tegevjuht ja riigikogu liige Igor Taro.

“Plaanime osaleda Euroopa Parlamendi valimistel ja konkureerida vähemalt ühe koha pärast,” ütles Taro kolmapäeval ERR-i venekeelses veebisaates “Otse uudistemajast”.

Ta lubas, et Eesti 200 seab 9. juunil toimuvatel Euroopa Parlamendi valimistel üles oma parimad kandidaadid.

“Kuigi erakonna juhatus ei ole veel nimekirja esinumbri otsust kinnitanud, oleks loogiline, et esinumber oleks erakonna esimees. Vahel juhtub, et esinumber pole esimees, vaid välisminister. Aga meie jaoks on see üks ja sama inimene (Margus Tsahkna – toim),” lisas Taro.

Taro ütles, et Eesti 200 toetuse langus valimiskünnisele on ajutine ja selle põhjused on seotud raskete otsustega, mida on vaja teha Eesti majanduse käima tõmbamiseks.

“Kui eelarves on tohutu miinus ja tuleb hakata maksumaksjatelt raha koguma ning tegema raskeid otsuseid, milliseid kulutusi kärpida, siis ega keegi selle eest pead paita. See on nagu hambaarsti juures käimine – alul on valus, aga pärast on hea tunne,” tõi Taro võrdluse.

Loe rohkem:  Tallinna foorid streigivad niiskuse tõttu | Eesti

Ta märkis, et Eesti on praegu raskes majanduslikus olukorras, kus tuleb teha raskeid otsuseid, mitte pugeda veelgi suuremasse võlaauku.

In conclusion, it seems highly likely that Tarmo Tsaakna will be the top candidate for the Eesti 200 party in the upcoming European Parliament elections in Estonia. As a seasoned politician with a strong track record, Tsaakna’s leadership and vision have resonated with many voters. His vast experience and commitment to improving Estonia’s position within the EU make him a formidable contender. As the campaign heats up, it will be interesting to see how Tsaakna’s platform and policies continue to attract support from the Estonian electorate.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga