VAATA OTSE | Leinan Lund stardib suusarajale esimesena | Kahevõistlus

2254905h4e37t24

Tere tulemast Eesti talispordi põnevaima sündmuse juurde! Täna saame tunnistada ajaloolist hetke, kui Leinan Lund stardib suusarajale esimesena kahevõistluse võistlusel. See on võimalus näha Eesti parimate sportlaste võitlust võistlusrajal ning kogeda põnevat ja adrenaliinirohket spordiüritust. Olge valmis kaasa elama ja nägema, kuidas noored talendid näitavad oma oskusi ja võitlevad kõrgeima koha nimel. Ärge jätke seda vahele!

Kahevõistluse MK-etapil Otepääl võitis naiste hüppevõistluse norralanna Mari Leinan Lund. Otseülekanne murdmaasõidust algab ETV-s ja ERR-i spordiportaalis kell 12.50.

Leinan Lund tegi hüppevõistlusel 91-meetrise õhulennu, mis oli väärt 120,6 punkti. Teiseks tuli reedel võidutsenud Gyda Westvold Hansen (91 m; 116,3 p) ja kolmandaks MK-sarja üldliider Ida Marie Hagen (93 m; 109,1 p).

Suusarajale stardivad Westvold Hansen ja Hagen võitjast vastavalt 17 ja 46 sekundit hiljem.

Enne võistlust:

Otepää etapi avapäeval moodustasid naiste arvestuses esikolmiku norralannad Gyda Westvold Hansen, Ida Marie Hagen ja Mari Leinan Lund. Laupäeval teenis esikoha MK-sarja üldliider Hagen, edestades jaapanlannat Haruka Kasaid ja koondisekaaslast Westvold Hansenit.

MK-sarja üldarvestuses on liidril Hagenil koos 1140 punkti, teine on Westvold Hansen (1040 p) ja kolmas Leinan Lund (864 p).

Naiste võistluspäev algab kell 10.15 hüppevõistlusega ning 5 km pikkusele murdmaasõidule antakse start kell 12.50.

Kokkuvõttes võime öelda, et Leinan Lund on suurepärane sportlane, kes näitas oma oskusi kahevõistluses. Oma esimesena stardini jõudmine näitab tema pühendumust ja treeningu tulemuslikkust. Ta on eeskujuks teistele noortele sportlastele ning tema saavutus on suurepärane tunnustus Eesti suusaspordile. See samm annab lootust ja usku tulevastele võistlustele, samuti edasistele saavutustele rahvusvahelisel tasandil. Oleme uhked Leinan Lundi üle ja jätkame teda toetades ja tema saavutusi jälgides.

Loe rohkem:  Riiber juhtis norralaste kolmikvõitu, Ilves tõusis suusarajal üheksa kohta | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga