Nii Kalju kui Levadia lõid oma avamängus kuus väravat | Premium liiga

2291112hcd53t24

Eesti Premium liiga hooaeg sai tõeliselt tulise avapaugu, kui nii Kalju kui Levadia lõid oma avamängus uskumatud kuus väravat. Fännid olid pealtvaatajatena nauditavas šokis, kui kaks tugevat meeskonda näitasid oma ründejõudu ja osavust väljaku kohal. Mõlemad meeskonnad näitasid oma ambitsioone ja tahet võidelda tipu nimel sel hooajal ning nende esitus avamängus lubab fännidel oodata põnevat hooaega täis palju golde ja emotsioone.

Jalgpalli Premium liiga avavoorus käisid laupäeval väljakul nii Nõmme Kalju kui FCI Levadia, kes said mõlemad 6:0 võidu.

Kalju läks võõrsil Kuressaare vastu juba 24. minutiks kolme väravaga juhtima, kui Alex Matthias Tamm realiseeris 14. minutil penalti, suurendas neli minutit hiljem külalismeeskonna edu ning Danõl Maštšenko tõi seejärel tabloole seisu 3:0. Sealjuures sai Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski juba 17. minutil punase kaardi.

66. minutil suurendas Yohan Mannone Kalju edu neljaväravaliseks, Karl Orreni omavärav 84. minutil tõi tabloole kodumeeskonna poolt vaadates seisu 0:5 ning lõppskoori ja oma kübaratriki vormistas Tamm kolm minutit hiljem.

Ka Levadia lõi avapoolajal kolm väravat: Rasmus Peetson sahistas Sportland Arenal Narva Transi võrku viiendal minutil, esimese kolmveerandtunniga said jala valgeks ka Mihkel Ainsalu ja Felipe Felicio. 62. minutil realiseeris penalti Til Mavretic, vaid minut hiljem lõi Felipe Felicio oma teise värava ja seisu 6:0 tõi tabloole Richie Musaba 70. minutil.

Kokkuvõttes võib öelda, et nii Kalju kui Levadia avasid Premium liiga hooaja muljetavaldavalt, lüües mõlemad oma vastastele kuus väravat. See näitab, et mõlemad meeskonnad on valmis võitlema tiitli nimel ja pakuvad põnevust kogu hooaja vältel. Nende tugev ründemäng ja kindel kaitse annavad neile kindlasti hea võimaluse võiduks. Oleme kindlad, et hooaeg tuleb põnev ja ettearvamatu ning tasub kindlasti jälgida nii Kalju kui Levadia esitusi.

Loe rohkem:  Premium liiga eelvaade | Eksperdid on tiitlisoosikus ühel meelel | Premium liiga