NHL: Bruins jäi kodujääl kindlalt Bluesile alla | Jäähoki

2304000h8ebft24

Tervis, Eesti spordisõbrad! Möödunud ööl nägid NHLi fännid üle maailma põnevat lahingut, kui Boston Bruins jäi tugevale St. Louis Blues meeskonnale alla kodusel jääl. Mõlemad meeskonnad andsid endast parima, kuid lõpuks suutsid Blues võtta kindla võidu. See mäng tõi kaasa palju põnevust ja emotsioone ning kindlasti on paljud hokifännid juba ootamas järgmist kohtumist. Jätkakem meeskondade toetamist ja jälgigem jäähoki säravat maailma põnevusega!

Jäähokiliigas NHL idakonverentsis teist kohta hoidvast Boston Bruinsist ei olnud ööl vastu teisipäeva St. Louis Bluesile vastast, kui külalised Bruinsi kindlalt 5:1 alistasid.

Viimased kolm mängu kaotanud St. Louis alustas kohtumist Bostonis hästi, kui viskas avaperioodil kaks vastuseta väravat. Teise perioodi lõpuks oli nende edu juba kahekordistunud ja otsustaval perioodil leiti vastus ka Bruinsi auväravale ning Blues lõpetas 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) võiduga oma kaotusteseeria.

Soomlane Kasperi Kapanen sai hakkama ühe väravaga ning andis kaks resultatiivset söötu, nii Kevin Hayes kui Brandon Saad panustasid värava ning resultatiivse sööduga. Väravavaht Joel Hofer tegi 36 tõrjet.

Suurepärase hoo leidnud New York Islandersil oli hea võimalus idakonverentsis play-off pilti kerkida, kuid Los Angeles Kings ei lubanud neile ühtegi väravat, visates ise kolm. 3:0 võidu teenis ka Winnipeg Jets, kes alistas kodus Washington Capitalsi.

Lisaks oli võidukas idakonverentsis Bruinsile järgnev New York Rangers, kes sai sel hooajal kolmandat korda New Jersey Devilsist jagu, alistades divisjonirivaali 3:1 (0:0, 2:0, 1:1).

Kuigi Boston Bruinsil oli kodujääl võimalus võidelda St. Louis Bluesiga võidu eest, ei suutnud nad seekord vastasele vastu saada. Blues näitas tugevat mängu ning suutis kindlalt võita. Bruinsil tuleb nüüd analüüsida oma vigu ja leida viis, kuidas järgmisteks mängudeks tugevamaks saada. Jäähoki on ettearvamatu mäng ning kõik võib muutuda järgmises kohtumises. Fännid ootavad kannatamatult järgmist mängu ning loodavad näha Bruinsi paremat esitust.

Loe rohkem:  Panter viskas neli väravat, aga jäi veerandfinaalis taas kaotusseisu | Jäähoki