Panter viskas neli väravat, aga jäi veerandfinaalis taas kaotusseisu | Jäähoki

2087450h56f7t24

Eesti jäähokifännid said hiljuti kogeda nii kibedat pettumust kui ka imetlust, kui nende lemmikmeeskonna mängija panter viskas neli väravat ühes mängus, kuid siiski jäi veerandfinaalis kaotusseisu. See oli tõeline spordiajaloo hetk, kuid samas andis see ka mängule dramaatilise pöörde. Jäähoki on alati olnud üks põnevamaid ja kirevamaid spordialasid ning just sellised hetked teevad selle veelgi kaasakiskuvamaks.

Optibet hokiliiga veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises pidi Tallinna HC Panter tunnistama HK Prizma 7:4 (2:0, 4:4, 1:0) paremust.

Külalismeeskond Prizma viskas avaperioodil nelja minutiga kaks väravat, Daniil Fursa kaks tabamust teise kolmandiku alguses tõid tabloole 2:2 viigi. Siis viskas Prizma kaheksa minuti jooksul neli väravat, Fursale kübaratriki toonud tabamus ja Maksim Lovkovi värav ei lasknud lätlasi aga käeulatusest välja ning viimast perioodi alustas Panter 4:6 kaotusseisus.

Mängu viimase värava viskas aga taas Prizma, kui Emils Ezitis sai kolm ja pool minutit enne lõpusireeni kirja oma teise tabamuse ja tõi Läti meeskonnale 7:4 võidu.

Balti liiga põhiturniiri neljandal kohal lõpetanud Panter kaotas laupäeval veerandfinaalseeria avamängus Prizmale 2:3, teises matšis sai Eesti klubi 6:5 võidu. Poolfinaali jõudmiseks tuleb võita kolm kohtumist, seal tuleb vastaseks HK Zemgale.

Kuigi Pantri individuaalne saavutus nelja värava viskamisel on muljetavaldav, ei suutnud see aidata tema meeskonda võiduni veerandfinaalis. Jäähoki on meeskonnasport ja võidud tulevad üksmeelse töö tulemusena, mitte üksikute mängijate saavutustest. See näitab, kui oluline on meeskonnatöö ning meeskonna tugevus ja ühtsus. Kuigi kaotus võib olla pettumus, on oluline õppida sellest kogemusest ja jätkata jõupingutusi tulevaste võitude nimel. Panteril ja tema meeskonnal on kindlasti veel palju võimalusi tulevikus särama tõusta ja ennast tõestada.

Loe rohkem:  HC Panter kindlustas koha Optibet hokiliiga play-off'is | Jäähoki