Kilp Drammenis kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud | Suusatamine

1841972hfc73t24

Estonia is buzzing with excitement after Kilp Drammen failed to advance in the qualification round of the skiing competition. This unexpected turn of events has left fans and spectators on the edge of their seats, wondering what went wrong for the talented skier. As the anticipation builds for the next competition, the pressure is on for Kilp to prove himself and secure a spot in the upcoming races. With fierce competition and high stakes, all eyes are on Kilp as he prepares to redeem himself in the world of skiing.

Murdmaasuusatamise MK-etapil Norras Drammenis asus klassikasprindis ainsa eestlasena rajale Marko Kilp, kes kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud.

Kilp ületas kvalifikatsioonis finišijoone ajaga 2.35,59 ning saavutas sellega 63 võistleja konkurentsis 39. koha. Viimasest edasipääsejast Renaud Jayst jäi eestlane 1,47 sekundi kaugusele.

Kiireim oli sel hooajal väikese kristallgloobuse poole suunduv Johannes Hösflot Kläbo ajaga 2.27,24, talle järgnesid prantslane Richard Jouve (+1,79 sekundit) ning MK-sarja üldliider Harald Östberg Amundsen (+2,21).

Naiste kvalifikatsioonis näitas kiireimat minekut tänavune MK-sarja sprindiliider Linn Svahn, kes läbis 1,2 kilomeetrit ajaga 2.46,09. Esikolmikusse mahtusid veel norralanna Kristine Stavaas Skistad (+1,81) ning ameeriklanna Rosie Brennan (+2,77). MK-sarja üldliider pääses kaheksandana (+4,30) edasi.

Finaalid sõidetakse teisipäeva pärastlõunal.

Kuigi Kilp ei pääsenud Drammeni kvalifikatsioonist edasi, on oluline meeles pidada, et spordis on alati võidu ja kaotuse õhuke piir. Oluline on keskenduda positiivsetele kogemustele ja jätkata treenimist ning pingutamist tulevaste võistluste nimel. Kuigi pettumused võivad olla osa sporditeest, on oluline jääda positiivseks ja motiveerituks. Kilbil on kindlasti võimalus järgmistel võistlustel end tõestada ning näidata oma tõelist potentsiaali. Jätkakem julgelt oma unistuste poole püüdlemist ja jäägem pühendunuks oma treeningutele.

Loe rohkem:  Alev Oslo maratoni eel: ägedaid etappe on igal pool, aga see on midagi muud | Suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga