Neeme Väli: Sõrskõi ülesandeks saab olema teoorias loodu elluviimine | Eesti

1786934hc08dt24

Tere tulemast Eestisse! Neeme Väli on tuntud Eesti ärimees ja ettevõtja, kelle ambitsioonikus ja visioon on teinud temast ühe mõjukamaid figuure riigi ärimaailmas. Hiljuti on ta võtnud enda peale uue väljakutse: viia ellu teooriaid, mille eesmärk on muuta Eesti majandus ja ühiskond jätkusuutlikumaks. Sõrskõi ülesandeks ongi olla sild teooria ja praktika vahel ning tuua ideed reaalsesse ellu. Neeme Väli on kindlalt veendunud, et tema töö mõju ulatub kaugele tulevikku, aidates kaasa Eesti arengule nii majanduslikul kui sotsiaalsel tasandil.

Ukraina vägede uus juht Oleksandr Sõrskõi esimeseks ülesandeks saab olema ellu viia kõik see, mis on kirja pandud teooriates, mis pakuvad välja, kuidas Ukraina saaks sõjaväljal taas initsiatiivi haarata, ütles “Aktuaalses kaameras” kindralmajor reservis Neeme Väli.

Ukraina president Volodõmõr Zelenski teatas neljapäeval, et vabastas Valeri Zalužnõi armeejuhi ametist ning määras uueks juhiks kindralpolkovnik Oleksandr Sõrskõi. Zelenski ütles, et Ukraina armees tuleb kohe teha uuendusi ning vaja on realistlikku tegevusplaani Venemaa vastu.

Väli sõnul on uuendusi kindlasti vaja, et murda patiseis lahinguväljal ning siiani on vajalikke uuendusi esitatud teooriates, viimati tegi seda Zalužnõi, keskendudes sellele, kuidas saavutada tehnoloogiline üleolek.

“Ma arvan, et Sõrskõi esimeseks ülesandeks saab olema, kuidas kõike seda, mis teoorias kirja pandud, ellu rakendada kõikidel tasanditel,” lausus ta.

Sõrskõi on Ukraina sõdurite hulgas hästi tuntud, sest on tihti viibinud rinde lähistel ning Väli teada ka üsna populaarne. Küll võib kaitseväe juhi vahetus mõningast kõhklust tekitada Ukraina liitlastes, märkis Väli.

“Kindlasti põhjustab muretsemist, sest sõda käib täie hooga ja igasugune juhi vahetus tavapäraselt võib tähendada, et juhtimise katkestus tekib ja või tekkida segadus ja kaos. Aga ma usun, et ukrainlased on piisavalt kogenud, sest sõda on olnud piisvalt pikk. Ja Sõrskõi on olnud Zelenskile piisavalt lähedal, seega sellist hirmu ei tohiks olla,” lausus Väli.

Loe rohkem:  "Impulss": noored arstid tahavad teistsugust töökeskkonda | Eesti

Zalužnõi, kui ta võtab vastu Zelenski pakkumise, saab armees ilmselt nõustaja rolli ning temast oleks sõjalises juhtimises väga palju abi, lisas Väli.

In conclusion, Neeme Väli is set to take on the important task of bringing theoretical concepts to life in Estonia. His expertise and experience make him a crucial player in the implementation of new ideas and innovations. With his leadership, we can expect to see the translation of theory into practical, real-world applications that will benefit our society. Väli’s dedication to this important work will undoubtedly contribute to the advancement and progress of Estonia, and we look forward to the positive changes he will bring about in the near future.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga