Nabi kaotas EM-i kaheksandikfinaalis ja jääb ootama edasisi matše | Maadlus

733801hfa8bt24

Tere tulemast Eestisse! Viimasel ajal on palju kõneainet pakkunud Eesti maadleja Heiki Nabi, kes kaotas hiljuti Euroopa meistrivõistluste kaheksandikfinaalis. Nabi on üks Eesti tugevamaid maadlejaid ja tema edulugu on innustanud paljusid noori spordisõpru üle kogu riigi. Kuigi kaotus oli pettumus, jääb Nabi lootma edasistele matšidele. Uhkustame oma sportlaste üle ning loodame näha Nabit taas võidukana tulevikus. Eesti maadlusmaastik on põnev ja täis kirge ning Nabi on selle selgeks näiteks.

Rumeenias Bukarestis toimuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel kaotas Kreeka-Rooma maadleja Heiki Nabi (130 kg) kaheksandikfinaalis, kuid säilinud on võimalus lohutusringi kaudu turniiri jätkata.

Neljanda asetusega Nabi ja ungarlase Dariusz Attila Viteki matš lõppes skooriga 1:1. Avapoolajal sai aktiivsuse eest punkti Nabi, teisel poolajal Vitek. Et ungarlane sai punkti viimasena, pääses veerandfinaali tema.

Kui Vitek peaks jõudma finaali, saab Nabi jätkata lohutusringis, kuigi samal tabelipoolel on ka 12-kordne Euroopa meister ja Rio olümpiahõbe Riza Kayaalp.

Kreeka-Rooma maadleja Raido Liitmäe kaotas kehakaalu -87 kg avaringis Venemaa maadlejale Alan Ostajevile seljaga ning seisuga 0:12. Ostajev kaotas kaheksandikfinaalis grusiinile Achiko Bolkvadzele ning Liitmäe seega lohutusringi ei pääse.

Kuigi Nabi kaotas EM-i kaheksandikfinaalis, on ta endiselt väga tugev ja võimekas maadleja ning tema fännid ootavad põnevusega tema edasisi matše. Kuigi kaotus võib olla pettumus, on see ka õppetund ja võimalus paremaks saada. Nabi on tõestanud enda võimet võidelda ja ta kindlasti ei anna alla. Meie toetame teda kõigil tema edasistel võistlustel ja usume, et ta suudab saavutada suuri saavutusi tulevikus. Aitäh, Nabi, et oled meid esindanud ja palju õnne edaspidiseks!

Loe rohkem:  Viis Eesti maadlejat sõidab Bakuusse olümpiapileti jahile | Maadlus