Naaber lõi Tartu Bigbankiga käed kümnendaks hooajaks | Võrkpall

615622h4846t24

Naaber, üks Eesti kõige tuntum ja edukam naiste võrkpalliklubi, on astunud koostöösse Tartu Bigbankiga, et tähistada nende kümne aasta pikkust partnerlust ning aidata kaasa järgmisele edukale hooajale. See ainulaadne koostöö annab võrkpallisõpradele põhjust oodata erakordseid mänge ja emotsioone, kui kaks tugevat tiimi ühendavad jõud ja näitavad oma parimaid oskusi. Naaber ja Tartu Bigbank on seadnud endale kõrged eesmärgid ja on kindlad, et nende ühine tugevus viib nad võidule ka sel hooajal.

Võrkpallimeeskond Tartu Bigbank andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et on uueks hooajaks taas löönud käed temporündaja Mart Naabriga, kes alustab võistkonnas sügisel juba oma kümnendat hooaega.

Esmakordselt jooksis Naaber Tartu ridades platsile juba hooajal 2012/13, aga mängis ühe hooaja ka Võrus ning seejärel esmalt Soomes Akaas ja seejärel Hispaanias Terueli ridades.

“Kuigi tiitleid on võidetud omajagu, siis motivatsioon hästi mängida püsib alati. Võidetud tiitlid annavad enesekindlust juurde ja kaotused sütitavad sisemist põlemist ja võitlusvaimu. Pärast mängu videopilti analüüsides leiab alati olukordi, kus oleksin võinud teistmoodi või paremini midagi teha. Seega õppimisprotsess käib alati – nii kaotuse kui võidu puhul,” rääkis Naaber Tartu klubi sotsiaalmeedia vahendusel.

“Enim annab innustust rahva kaasaelamine. Seega, mida rohkem fänne saali tuleb, seda suurem on soov nii individuaalselt kui meeskonnana särada,” lisas 31-aastane temporündaja.

Kokkuvõttes võib öelda, et naabritevaheline koostöö Tartu Bigbanki ja Naabri võrkpalliklubi vahel on olnud edukas ning selle tulemusena on jõutud kokkuleppele ühiseks hooajaks. See on suurepärane näide sellest, kuidas spordiklubid saavad oma jõud ühendada ja saavutada suuremaid eesmärke. Loodame, et see partnerlus jätkub ka tulevikus ning toob mõlemale klubile edu ja rõõmu võrkpalliväljakutel.

Loe rohkem:  Toobali hoolealuseid lahutab finaalist üks võit: tahame seeria ära lõpetada | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga