Vigastustest räsitud Bigbank naaseb Leedust kaotusega | Võrkpall

2095625h3344t24

Tere tulemast! Eesti võrkpallisõbrad on äsja saanud teada, et Bigbank Tartu naiskond naasis Leedust kaotusega. Vigastustest räsitud meeskond astus vastu raskele võitlusele, kuid lõpuks pidi tunnistama vastaste paremust. See on olnud raske aeg, kuid meeskond näitab oma visadust ja pühendumust, et ületada takistused ning naasta tugevamana kui kunagi varem. Kindlasti ootame põnevusega järgmisi mänge ja usume, et meie naiskond suudab ületada kõik takistused!

Cronimet võrkpalli Balti liigas pidi Tartu Bigbank veerandfinaali avamängus tunnistama Leedu klubi Gargždai Amber Volley 3:1 (25:13, 25:22, 24:26, 25:19) paremust.

Mitme põhimeheta mänginud Tartu klubi resultatiivseimaks kerkis Daniel Matheney, kes tõi 21 punkti (+12) ja pani sealhulgas kuus blokki. Timo Lõhmus lisas 12 (-4) ja Tamur Viidalepp üheksa punkti (+2), vahendab Volley.ee.

Eesti klubi vastuvõtt oli 55% ja rünnak 43%, blokiga teeniti kuus punkti, servil löödi kolm ässa ning eksiti 15 pallingul.

Kui meeskonda ei saanud aidata Martti Juhkami, Mart Naaber ja Andris Širjakovs, siis pärast vigastusepausi oli taas platsil sidemängija Aleksander Eerma.

Amber Volley ridades panustas 23 punkti (+15) Matheus Veloso. Leedu klubi vastuvõtt oli 66% ja rünnak 54%, blokist saadi 11 ja servilt kaheksa punkti (10 viga).

Kordusmäng toimub Tartu Ülikooli spordihoones pühapäeval, 25. veebruaril kell 16.00. Bigbank vajab kordusmängus 3:0 või 3:1 võitu, et finaalturniirile pääseja selgitaks kuldne geim.

Kuigi Bigbank naases Leedust kaotusega, on oluline tunnustada nende meeskonna pühendumust ja visadust. Vigastuste ja raskuste kiuste suutsid nad siiski vastasele vastu astuda ning anda endast parima. See kogemus aitab neil kindlasti tulevikus tugevamaks ja paremaks meeskonnaks kasvada. Samuti näitasid nad oma fännidele, et ei anna kunagi alla, mis omakorda tugevdab nende toetust ja usku meeskonda. Kuigi kaotus on alati pettumus, on oluline õppida sellest kogemusest ja jätkata edasise tööga.

Loe rohkem:  Selver/TalTech jätkab Balti liigas pidurdamatult | Võrkpall