Mistra võitleb Balti liigas edasipääsu nimel: kõik on võimalik | Käsipall

2274117h500at24

Eesti käsipalliklubi HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi meeskond, tuntud ka kui Mistra, seisab Balti liigas silmitsi võitlusega edasipääsu nimel. Nende võidukihku üritavad pidurdada erinevad vastased, kuid meeskonnal on kindel usk, et kõik on võimalik. Nende pühendumus ja visadus on toonud neile juba mitmeid võite ning nüüd seisavad nad silmitsi uue väljakutsega. Kas Mistra suudab võidutseda ja tõusta kõrgemale? Jääme huviga ootama nende järgmist mängu ning võistlushetki!

Nädalavahetusel peetakse käsipalli Balti liigas Eesti klubide osalusel kuus kohtumist. Kuna tabel on tihe ning põhiturniiri lõpuni enam palju ei ole jäänud, on iga punkt selles voorus kullahinnaga. Põlva Serviti sõidab Leedu tuurile ning Mistra ja Viljandi kohtuvad Tenax Dobele ja HC Dragunasega.

Värskelt HC Tallinnast tulnud Volodymyr Shcherbaniga tugevdatud Mistra läheb Balti liiga nädalavahetusele vastu viiendal kohal, neli punkti lahutamas neid liidripositsioonil asetsevast Dobelest. Vahed on aga väikesed ning neile hingavad kuklasse kaks Leedu meeskonda. Kuna sel hooajal pääseb kohamängudele kuus meeskonda, siis iga punkt Balti riikidest on tähtis.

“Shcherban on kenasti tiimi sulandunud. Kuigi tõestusmaterjali on hetkel vähe, kuna mänge pole meil palju olnud. Aga n-ö kaadri taga on asjad sujunud. Iseenesest mõistetavalt läheb kõik ajaga paremkaks ning selle jaoks on iga kohtumine suureks abiks,” ütles Mistra joonemängija Martin Johannson uue täienduse kohta.

Laupäeval läheb Mistra vastamisi Leedu klubi Dragunasega, keda kodus esimeses voorus kahe punktiga võideti. Tabelis paiknevad meeskonnad võrdsetel punktidel. Pühapäeval kohtutakse Lätis Balti liigat juhtiva ZRHK Tenax Dobelega, kes samuti Eestis suudeti alistada.

“Mõlema vastasega on oodata raskeid mänge, kuna meie peame siiski võõral väljakul esinema. Samas paneb see neile ka omamoodi pinge peale, kuna koduplatsil on justkui kohustus võita. Õnneks saame enesekindlust ammutada esimese ringi kohtumistest, kus suutsime konkurendid alistada,” jätkas 38-aastane endine koondislane.

Loe rohkem:  Patrail koondisega liitumisest: minuga suheldi viimati oktoobris | Käsipall

“Play-off’i silmas pidades oleks õnnestumised tuleval nädalavahetusel eriti maasikad. Tabel on tihe ja komistamisruumi enam ei ole,” sõnas Johannson. “Kahjuks ei saa Carl-Eric Uibo meid sel korral aidata, kuid eks siis peavad järgmised mehed, eesotsas Urmas Rõugu ja Risto Kiiliga, tema koha paikama. Kokkuvõtteks on kõik võimalik, kuid punktide võtmiseks peame siiski omades asjades hästi õnnestuma.”

Kokkuvõttes võib öelda, et Misstra võitleb kõvasti Balti liigas edasipääsu nimel ning nende võimalused on endiselt avatud. Käesoleva hooaja jooksul on nad näidanud head mängu ning suutnud konkurentidele tugevat vastupanu osutada. Kuigi teekond edasipääsu suunas ei ole kerge, on Misstral olemas tahe ja potentsiaal selle saavutamiseks. Võideldes üheskoos ja uskudes endasse on kõik võimalik ning meil on põhjust olla uhked selle üle, kuidas meie meeskond esindab Eestit käsipalli areenil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga