Meeste jalgpallikoondis alustab Rahvuste liigat koduväljakul | Jalgpalli Eesti koondis

1961255h7300t24

Tere tulemast Eesti jalgpallistaadionile, kus meie meeste jalgpallikoondis alustab põnevat Rahvuste liigat koduväljakul! Tegemist on ajaloolise hetkega, kus meie koondis astub vastamisi teiste Euroopa rahvuste parimate jalgpalluritega. Ootame kõiki jalgpallisõpru ja patrioote, et tulla ja toetada meie meeskonda selle olulise võitluses. Kes teab, ehk saame sel hooajal tunnistajateks ajaloolistele võitudele ja meie koondis kroonitakse Rahvuste liiga võitjaks. Tulge ja looge koduväljakule tõeline Eesti jalgpalli atmosfäär! Koos suudame saavutada suuri asju!

Eesti meeste koondis alustab uut UEFA Rahvuste liiga hooaega 5. septembril kodusel A. Le Coq Arenal, kus esimene vastane on Slovakkia.

Neljapäeval pärast Pariisis toimunud loosimist koostas UEFA kalendri, mille järgi Eesti koondis peab Rahvuste liiga C-tasandil oma kodumängud septembris ja oktoobris, vahendab jalgpall.ee.

Kui septembris sõidab külla Slovakkia, siis 11. ja 14. oktoobril võõrustab Eesti koondis vastavalt Aserbaidžaani ja Rootsit.

Kõik Eesti koondise kodumängud algavad kell 19.00 või 21.45, lõplikud algusajad kinnitab UEFA lähiajal.

Eesti meeste koondise mängud UEFA Rahvuste liigas 2024. aastal:

5. september kell 19.00 või 21.45 Eesti – Slovakkia, A. Le Coq Arena
8. september kell 21.45 Rootsi – Eesti
11. oktoober kell 19.00 või 21.45 Eesti – Aserbaidžaan, A. Le Coq Arena
14. oktoober kell 19.00 või 21.45 Eesti – Rootsi, A. Le Coq Arena
16. november kell 16.00 Aserbaidžaan – Eesti
19. november kell 21.45 Slovakkia – Eesti

Koduväljakul toimuv Rahvuste liiga mäng on suurepärane võimalus Eesti jalgpallikoondisele näidata oma oskusi ja võidutahtmist. Eesti fännid ootavad kannatamatult võistluse algust ning on kindlad, et meie meeskond suudab oma vastased üle mängida. See on oluline samm meie jalgpalli arengus ja loodame, et meeskond suudab pakkuda publikule põnevat ja emotsionaalset mängu. Uskume, et meie jalgpallikoondis suudab kogu riigi uhkustada ja tõestada, et meil on tugev ja võidukas meeskond.

Loe rohkem:  Eesti jalgpallikoondis sai Rahvuste liigas raske loosi | Jalgpalli Eesti koondis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga