Klavan: õnnestumiseks oleks kõik asjad pidanud toimima filigraanselt | Jalgpalli Eesti koondis

2318142ha7eat24

Tere tulemast Eestisse! Meil on rõõm tervitada teid siin, et tutvustada teile Jalgpalli Eesti koondise ühe silmapaistvama mängija, Ragnar Klavani lugu. Ta on tõeline eeskujulik ja pühendunud sportlane, kelle edu saladus peitub tema pühendumises ja täpsuses. Klavan usub, et edu saavutamiseks tuleb kõik asjad toimima filigraanselt ning just sel viisil on ta endale loonud imposantse jalgpallikarjääri. Ole valmis avastama tema inspireerivaid mõtteid ja filosoofiat sportimisest ning saa osa sellest ainulaadsest loost Eesti jalgpallimaastikul.

Eesti jalgpallikoondis kaotas neljapäeval Varssavis Narodowy staadionil toimunud Euroopa meistrivõistluste play-off’i kohtumise Poolale 1:5.

Poola lõi avapoolajal ühe värava, aga läks pausile juba üheteistkümnekesi kümne vastu, sest teise kollase kaardi tõttu saadeti 27. minutil väljakult ära Maksim Paskotši.

“On selge, kes oli parem võistkond. Seal olid mingid asjad, milles me saame endale tuhka pähe raputada, mis muutsid meie valitud taktikat ja seda, kuidas seda mängu mängida. Kui me oleks tahtnud siit suurt õnnestumist saada, oleks kõik asjad pidanud meie jaoks filigraanselt toimima. Kahjuks need asjad muutsid esimesel poolajal mängu käiku märgatavalt,” rääkis neljapäevases mängus üle pika aja koondist esindanud Ragnar Klavan.

Poola hoidis palli 74 protsenti mänguajast, tegi 25 pealelööki Eesti ühe vastu ning sai 17 nurgalööki Eesti ühe vastu. Võõrustajad toimetasid kohale 649 söötu, Eesti sai täpseid sööte kirja 77.

“Turmtuli oli peal suur, seda oli arvata, nad mängisid kodus ja olid suure surve all. Me võitlesime meeskonnaga südikalt, seal oli omavärav ja puterdamised, mis muutsid skoori natuke liiga suureks,” rääkis Klavan.

Eesti jooksis neljapäeval väljakule noore algkoosseisuga: Oliver Jürgens ja Martin Vetkal on 20-aastased, Kevor Palumets, Karl Jakob Hein ja Maksim Paskotši 21. “Neil on suur potentsiaal Eesti koondist pikki aastaid esindada ja neid suuri võite koju tuua. Kindlasti peavad nad oma vigadest õppima ja see on loomulik protsess,” lisas endine Liverpooli keskkaitsja.

Loe rohkem:  Karol Mets lahkus koondise juurest | Jalgpalli Eesti koondis

Klavan’s comments on the need for precision and attention to detail in order to achieve success resonates with the Estonian national football team’s efforts. As they continue to strive for improvement and success on the international stage, it is clear that every aspect of their game must be meticulously executed. With the right level of dedication and focus, Estonia has the potential to compete at a higher level and make their mark in the world of football. Klavan’s words serve as a reminder of the importance of diligence and precise execution in achieving their goals.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga