Mbappe plaanib hooaja lõpus PSG-st lahkuda | Jalgpall

2260620hf6d0t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli uudiste juurde! Põnevat uudist on teel, kuna Prantsusmaa jalgpallitäht Kylian Mbappe kavatseb hooaja lõpus lahkuda oma praegusest klubist Paris Saint-Germainist. See uudis on tekitanud elevust kogu jalgpalli maailmas ning on tekitanud palju spekulatsioone edasise karjääri suhtes. Mbappe on üks maailma kõige andekamaid jalgpallureid ning tema võimalik liikumine järgmisel hooajal on kindlasti suureks teemaks kõigis jalgpalli fännide seas. Jääme põnevusega ootama tema otsust ning selle mõju kogu jalgpalli maailmale.

Pariisi Saint-Germaini tähtründaja Kylian Mbappe teatas neljapäeval oma koduklubile, et plaanib hooaja järel lahkuda.

Prantsusmaa jalgpallikoondise ja PSG ründaja on klubi esindanud alates 2017. aastast, mil ta laenulepinguga Monacost Pariisi siirdus. Järgmiste aastatega sai temast maailma üks eredamaid jalgpallitähti, millega kaasnesid ka kuulujutud tema potentsiaalsest üleminekust.

Eelmisel suvel keeldus 25-aastane Mbappe PSG-ga lepingut pikendamast, misjärel kerkisid päevakorda taas jutud tema järgmisest klubist. Muuseas tegi Saudi Araabia klubi PSG-le rekordilise ostupakkumise.

Ründaja eemaldati hooaja eel mõneks ajaks PSG koosseisust, kuid lubati pärast avamängu tagasi treeningutele. Sel hooajal PSG eest koduses kõrgliigas 20 väravat löönud ründaja teatas aga neljapäeval klubile, et ei soovi sel suvel lõppevale lepingule pikendust.

Mbappe vastu tunnevad kindlasti huvi kõik tippklubid, kuid kõige enam on teda seostatud Madridi Realiga.

Kokkuvõttes võib öelda, et Kylian Mbappé lahkumine PSG-st hooaja lõpus oleks suur kaotus nii klubile kui ka fännidele. Tema oskused ja panus meeskonda on olnud märkimisväärsed ning tema lahkumine jätaks suure tühimiku ründeliinis. Samas tuleb mõista, et jalgpallis on tihti ettearvamatud pöörded ning mängijate karjäärid võivad võtta erinevaid suundi. Olenemata sellest, milline otsus Mbappé lõpuks teeb, on selge, et tema mänguoskused ja panus jalgpalli maailma jäävad alatiseks meelde.

Loe rohkem:  Horvaatia jalgpallikuulsus lahkub Ceferini võimuihale viidates UEFA-st | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga