Marko Reikop ja Grete Lõbu proovisid 3D printeriga tehtud kala | Kurioosum

2288922he325t24

Tere tulemast Eestisse! Marko Reikop ja Grete Lõbu on teinud midagi uskumatut – nad proovisid 3D printeriga tehtud kala! See ainulaadne eksperiment on tõeline kurioosum ning tõestab, kui kaugel on tehnoloogia jõudnud. Nende uudne lähenemine söögivalmistamisele on pannud paljusid inimesi imestama. Kas tulevikus saame me toitu ainult printerist? Astuge sisse ja avastage Eesti kaasaegset tehnoloogilist maailma koos Marko Reikopi ja Grete Lõbuga!

“Ringvaate” saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop panid taas oma maitsemeele proovile ning maitsesid 3D printeriga tehtud taimset alternatiivi kalale.

Pimetesti käigus proovisid Reikop ja Lõbu kaht kala matkivat toodet ning päris lõhet.

“Maitseained on võõramad, aga kui ikkagi mõelda, et see on 3D prinditud, siis mõtle, mis maitsega need tulevikus võivad olla, kui maitseid hakatakse parandama,” kommenteeris Reikop hernevalgust tehtud alternatiivi ning lisas, et taimne kala sarnaneb nii maitselt kui struktuurilt päris kalale. “Huvitav, et hernest nii head kraami teha saab.”

“Kui see oleks saia peal ja seal oleks veel tilli ja sidrunit ka peal, ei saaks mitte midagi aru,” nõustus Lõbu.

Kokkuvõttes võib öelda, et Marko Reikop ja Grete Lõbu katsetasid edukalt 3D printeriga tehtud kala valmistamist ning võib öelda, et see on tõeliselt põnev ja innovatiivne lähenemine traditsioonilistele kalaroogadele. Nende tegevus on kindlasti üks põnevamaid ja uuenduslikumaid katsetusi Eesti köögimaastikul. See näitab, kuidas tehnoloogia ja toiduvalmistamine saavad käsi kätte käia ning tulemus on hämmastav. Loodame näha rohkem selliseid loomingulisi katsetusi tulevikus!

Loe rohkem:  Alexander Stubbi, Ursula von der Leyeni ja Boris Johnsoni Eesti juured | Kurioosum

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga