Super Bowli tähtsaimad reklaamid | Kurioosum

2255586h67f6t24

Tere tulemast Eestisse! Super Bowli ajal on alati olnud oluline osa mitte ainult spordisündmusel endal, vaid ka selle reklaamidel. Need klipid on sageli lõbusad, nutikad ja mõnikord isegi liigutavad. Nende reklaamide eesmärk on mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka kaubamärkidele suurema nähtavuse tagamine. Kui soovid teada saada, millised reklaamid tänavusel Super Bowlil enim kõneainet pakkusid, siis oled õiges kohas. Loe edasi, et saada ülevaade selle aasta kõige meeldejäävamatest Super Bowli reklaamidest!

Menu portaal pakub valiku 58. Super Bowli vahel ja ajal linastunud reklaame, mis, nagu kombeks on saanud, vaatemängulisuses spordimatšile alla ei jää.

Paralleelselt ameerika jalgpalli karikamängule saadab Super Bowli igal aastal ka laine uhkeid ja kalleid reklaame, kus üritatakse vaatajaid üllatada ja kaasa haarata. Lisaks sellele, et reklaam tuleb teha korralik ja kallis, maksab tohutult palju ka eetriaeg. Küll aga sai tänavu näha ka reklaami, mille produktsiooni-eelarve oli ümmargune null. Allpool valik pühapäeva öösel linastunud reklaamidest.

Küpsistebränd Oreo vaatab maailma ajalugu tähtsatele otsustele tagasi vaatenurgast, kus otsustajaks on küpsised.

Doritos tõi ekraanile hoopis action-stseeni, kus väärikas vanuses daamid noorele krõpsusoojale uue toote nime selgeks teevad.’

Telekomifirma Verizon näitas oma 5G interneti võimsust Beyoncé abil, kes seda šokeerivate tegudega umbe proovis ajada.

Reedel ja/või laupäeval uue albumi välja andnud Kanye West läks praktilist teed pidi, makstes reklaami aja ja paigutuse eest umbes seitse miljonit dollarit, aga reklaami enda eest null dollarit, sest see sai filmitud oma telefoniga mõne sõiduki tagaistmel.

Veebisaitide looja Squarespace võttis appi legendaarse režissööri Martin Scorsese, kes jutustas loo tulnukate püüetest haarata inimeste tähelepanu.

Esilinastus koomiksikangelase Deadpool kolmanda filmi “Deadpool & Wolverine” treiler.

Loe rohkem:  Eesti keele sõnastikku jõudsid "kileviiner", "põssanka" ja "vana raha" | Kurioosum

Deadpooli osatäitja Ryan Reynolds, kellele kuulub Walesi jalgpalliklubi Wrexham A.F.C, tutvustas Super Bowli vahel oma uut tiimiliiget Anthony Hopkinsit, kes astub karjääriredelit mööda edasi ja haarab jalgpallimaskoti rolli.

Esimest korda sai tutvuda ka muusikalilavadelt kinolinale jõudnud filmi “Wicked” treileriga, kus kandvas rollis ka laulja Ariana Grande. Lisaks “Wickedile” ja Deadpooli kolmandale filmile, tutvustati Super Bowli ajal treilereid ka filmidele “The Fall Guy”, “TWISTERS”, “Kingdom of the Planet of Apes” ja “Mina, supervaras 4”.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Super Bowli reklaamid on alati olnud väga olulised ja oodatud osa selle suure spordisündmuse juures. Lisaks spordile pakuvad need reklaamid meelelahutust ja tihti ka ajakohaseid sotsiaalseid kommentaare. Eelmisel aastal keskenduti eriti keskkonnateadlikkusele ning mitmed ettevõtted tõid esile oma sotsiaalse vastutuse. Samuti oli märgatav, kuidas mitmed reklaamid kujutasid mitmekesisust ja kaasatust. Üldiselt võib öelda, et Super Bowli reklaamid toovad kaasa palju kõneainet ning nende mõju ulatub kaugemale kui lihtsalt spordisündmus ise.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga