Mari-Liis Juul alustas pararatturite trekisõidu MM-i 11. kohaga | Jalgrattasport

1904075h4cd5t24

Eestlanna Mari-Liis Juul on tõusnud pararatturite trekisõidu maailma areenil silmapaistva tulemusega. Ta saavutas MM-il hinnatava 11. koha, näidates oma vaprust, oskusi ja visa tahtejõudu. Mari-Liis on inspireeriv eeskuju kõigile, kes unistavad suurelt ja ei lase takistustel end murda. Tema saavutus on tõestuseks sellest, et närusest startpunktist võib saada kõrgelt püüdmine. Eesti saab uhkust tunda selle talendi üle, kes on valmis end proovile panema maailma parimate vastu.

Brasiilias Rio de Janeiros peetavatel pararatturite trekisõidu maailmameistrivõistlustel pälvis Mari-Liis Juul naiste C5 klassis 500 m paigaltstardiga sõidus 11. koha. Omniumi esimesel alal, 200 m lendstardiga sõidus sai eestlanna samuti 11. koha.

Rio de Janeiro olümpiatrekil sõitis Juul 500 m paigalstardist sõidu ajaks 43,373 sekundit, mis andis talle 11. koha. Kvalifikatsioonisõidu kiireim oli hollandlanna Caroline Groot ajaga 36,580, vahendab ejl.ee.

“Eelmise augusti tulemust ei õnnestunud korrata, aga arvestades oma tavapäraseid aegu, siis võib peaaegu rahul olla,” ütles Juul.

Omniumi avaalal ehk 200 m lendstardiga sõidus mõõdeti Juuli ajaks 14,158. Kiireim oli taas Groot, kes lõpetas ajaga 12,013. “Pisike isikliku rekordi parandus, kuid uude sekundisse veel ei jõudnud. 0,032 sekundit kaotust kümnendale naisele jääb natuke kripeldama,” lisas Juul.

Reedel ootab eestlannat ees 3 km individuaalne jälitussõit.

Mari-Liis Juul on teinud Eesti spordiajalugu, jõudes pararatturite trekisõidu maailmameistrivõistlustel suurepärase 11. kohani. Tema saavutus on inspireeriv ja näitab, et Eesti sportlastel on võimeid ja talenti rahvusvahelisel tasemel võistelda. Juul on tõestanud oma pühendumust ja professionaalsust ning on kindlasti eeskujuks paljudele noortele sportlastele Eestis. Tema saavutus on tõestuseks sellest, et püsiv treenimine ja sihikindlus võivad viia suurte saavutusteni spordimaailmas. Täname Mari-Liis Juuli ja soovime talle edu tulevastes võistlustes.

Loe rohkem:  Elisabeth Ebras jõudis esmakordselt välismaisel UCI võistlusel pjedestaalilile | Jalgrattasport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga