Man Utd murdis Liverpooli vastupanu lisaaja viimasel minutil | Jalgpall

2313048h0d35t24

Tere tulemast Eesti spordiuudiste maailma! Täna räägime põnevas jalgpallimängust, kus Manchester United suutis viimase lisaaja viimasel minutil murda Liverpooli vastupanu. See oli tõeline põnevuse ja emotsiooni pillerkaar, mis jättis jalgpallifännid pikaks ajaks rääkima. Muidugi, kui soovid lugeda rohkem põnevat ja kaasahaaravat jalgpalli-uudiseid, siis oled õiges kohas. Istu mugavalt ja valmistu sukelduma põnevasse spordimaailma!

Nädalavahetusel peeti jalgpalli Inglismaa karikavõistlustel veerandfinaalid. Nelja parema sekka jõudis nii tiitlikaitsja Manchester City kui ka mullu finaalis linnarivaali paremust tunnistanud Manchester United.

Kui Manchesteri sinine klubi sai Bernardo Silva kahest väravast 2:0 jagu Newcastle Unitedist, siis linna punane klubi pidas maha kaasahaarava seitsmeväravalise lahingu Liverpooliga.

Koduväljakul mänginud United asus kohtumist 10. minutil Scott McTominay tabamusest juhtima, kuid vaheajale mindi siiski Liverpooli juhtimisel, sest poolaja lõpus olid külaliste eest täpsed Alexis Mac Allister ja Mohamed Salah. United otsis kogu teise poolaja isukalt viigiväravat, jõudes läbimurdeni alles 87. minutil, mil jala sai valgeks vahetusest sekkunud Antony.

Järgnes lisaaeg, kus Liverpool läks Harvey Elliotti väravast uuesti juhtima, aga United ei jätnud vastulööki andmata ja viigistas Marcus Rashfordi 112. minuti väravast.

Kohtumine näis minevat penaltiseeriasse, kui vahetusmees Amad Diallo võitis 120. minutil enda karistusalas nurgalöögi järel palli, tormas seejärel väljaku teise otsa ja realiseeris siis Alejandro Garnacho söödu Unitedi võiduväravaks. Kusjuures Diallo pidi võidulöögi järel väljakult lahkuma, sest ta võttis väravat tähistades särgi seljast ja sai seetõttu teise kollase kaardi.

Manchesteri meeskondadega liitusid poolfinaalis Londoni Chelsea ja esiliigaklubi Coventry City. Chelsea alistas kodumurul Leicester City 4:2 ning Coventry lülitas 3:2 võiduga konkurentsist kõrgliigasatsi Wolverhampton Wanderersi.

Coventry kohtub poolfinaalis Unitediga ning Chelsea madistab teises kohtumises Cityga. Poolfinaalid toimuvad 20. ja 21. aprillil Wembley staadionil.

Loe rohkem:  Soome tippklubi panustab 19-aastasele Andreas Vaherile | Jalgpall

Kokkuvõttes võib öelda, et Man Utd suutis lõpuks murda Liverpooli vastupanu lisaminutil ning võtta olulise võidu. Mäng oli pingeline ja täis põnevust ning mõlemad meeskonnad võitlesid südikalt. Manchester Unitedi võit tõi fännidele suurt rõõmu ning andis meeskonnale enesekindlust edasisteks mängudeks. Liverpoolil tuleb nüüd analüüsida oma mängu ning leida võimalusi paremaks esituseks tulevikus. Selles suurepärases jalgpallimängus näidati, et iga minut loeb ja sportlikud saavutused võivad tulla ootamatult ja kiiresti.