Malõgina jätkas Kasahstanis võidukalt | Tennis

1710497711 1993073he04dt24

Tere tulemast! Malõgina jätkas Kasahstanis võidukalt – tennise maailmameister Ukrainast osales edukalt võistlustel kaugel Kasahstanis. Tema võidukäik tõestas järjekordselt tema talenti ja sihikindlust ning pani tennise maailma tema peale tähelepanu pöörama. Malõgina on inspireeriv eeskuju noortele tennisistidele ning tema saavutused on teinud uhkeks ka meie Eesti kogukonna. Olge valmis teda järgmistel võistlustel toetama ja jälgige tema edu tähelepanelikult!

Eesti teine reket Elena Malõgina pääses Kasahstanis Karagandas peetaval ITF-i tenniseturniiril poolfinaali.

Turniiril esimesena asetatud Malõgina (WTA 385.) pääses avasetis venelanna Jekaterina Kazionova (WTA 911.) vastu kahe murde järel juhtima ning vormistas seejärel 6:3 setivõidu. Teises setis alustas ta kahe geimivõiduga ning hoidis siis vastase vähemalt geimi kaugusel, realiseerides 6:4 setivõiduga edasipääsu poolfinaali.

Malõgina lõi tunni ja 45 minutit kestnud kohtumise jooksul ühe ässa ja ei teinud ühtki topeltviga, vastane patustas lausa viiega. Kazionova realiseeris oma viiest murdevõimalusest neli, kuid Malõgina kasutas oma 16-st võimalusest ära seitse.

Poolfinaalis kohtub eestlanna neutraalse lipu all mängiva venelanna Ksenia Laskutovaga (WTA 578.), kes alistas kuuenda asetuse saanud kasahhitari Gozal Ainitdinova (WTA 814.) kindlalt 6:0, 6:2.

Malõgina jätkas Kasahstanis võidukalt, tõestades taas oma võimekust tennisemängijana. Tema võidukas esinemine annab tunnistust tema pühendumusest ja oskustest. See tulemus võib olla innustuseks teistele noortele tennisemängijatele Eestis ja üle kogu maailma. Malõgina on tõestanud end tugeva konkurentsiga võistlejana ning tema jätkuv edu teenib kindlasti tunnustust ja imetlust. Oleme uhked tema saavutuste üle ning jätkame tema võidukate esinemiste jälgimist tulevikus.

Loe rohkem:  Ojakäär piirdus teisel Manacori turniiril ühe mänguga | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga