Madridi Real hoiab konkurentide ees edu | Jalgpall

2303214h9993t24

Tere tulemast Eestisse! Madridi Real on suutnud oma konkurentide ees hoida edu jalgpallis. Nende meeskond on näidanud muljetavaldavat oskust ja visadust, mis on aidanud neil võita mitmeid olulisi mänge. Real Madridi fännid üle maailma on selle saavutuse üle õnnelikud ja uhked. Jalgpall on alati olnud kirglik spordiala nii Eestis kui ka mujal maailmas ning Real Madridi tulemuslikkus pakub innustust ja rõõmu kõikidele jalgpallisõpradele.

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 28. voorus alistas Madridi Real ilma tähtmängija Jude Bellinghami abita kodus Vigo Celta 4:0 ja kindlustas liidrikohta.

Vinicius Junior avas 21. minutil skoori ja ülejäänud väravad sündisid mängu viimase veerandtunni jooksul. Neist kaks esimest olid Celta omaväravad, millega vastavalt 79. ja 88. minutil said hakkama Vicente Guaita ja Carlos Dominguez.

Lõppskoori vormistas vaid loetud minutid varem vahetusest sekkunud Reali ja Türgi tulevikulootus Arda Güler, kelle jaoks oli tegemist esimese tabamusega Hispaania kõrgliigas.

Reali võit tähendab, et pärast 28. vooru on nende edu teist kohta hoidva Girona ees jätkuvalt kuu spunkti. Tänavuse hooaja üllataja alistas päev varem kodus Osasuna 2:0. Gironast vaid ühe silma kaugusele jääb Kataloonia kuulsaim klubi Barcelona, kes alistas juba reedel kodus Mallorca 1:0.

Laupäeval sõidab Real külla Osasunale ja Girona Getafele. Barcelona mängib pühapäeval võõrsil Madridi Atleticoga.

Kokkuvõttes võib öelda, et Madridi Reali meeskond on suutnud hoida end konkurentide ees ja säilitada oma juhtpositsiooni jalgpallis. Nende tugevad mängud ja kindel meeskonnatöö on andnud neile eelise teiste meeskondade ees. Real Madridi pühendumus ja võitlushimu on nähtav iga mängu ajal ning see on aidanud neil saavutada suurepäraseid tulemusi nii kodu- kui välismaal. Nende pühendumus ja pidev areng on muutnud nad hinnatud meeskonnaks jalgpalli maailmas.

Loe rohkem:  Vanglakaristusest hoidunud Brasiilia jalgpallitäht peab siiski trellide taha minema | Jalgpall