Liverpoolil tuleb järgmisena kohtuda Itaalia klubiga | Jalgpall

2310549h969ft24

Estonias jalgpallifännide seas on suur elevus, kuna Liverpooli meeskond peab järgmisena mängima Itaalia klubiga. See kohtumine pakub põnevat vaatemängu ning lubab olla üks hooaja tipphetki. Kõik ootavad põnevusega, kuidas mängu käik välja kujuneb ning milline tulemus lõpuks saab olema. Loodetakse, et Liverpool suudab näidata oma parimat mängu ning võidelda vastasega võidu nimel. Põnevust ja ootusärevust jagub õhus ning jalgpallisõpru ootab kindlasti haarav mänguelamus.

Inglismaa tippklubi Liverpool loositi jalgpalli tugevuselt teises eurosarjas ehk Euroopa liigas veerandfinaalis vastamisi Bergamo Atalantaga.

Liverpool teenis kaheksandikfinaalis suurima võidu, alistades Praha Sparta kahe mängu summas skooriga 11:2. Kõigepealt võideti Tšehhi klubi võõrsil 5:1 ja seejärel kodus 6:1.

Atalanta teekond veerandfinaali kujunes palju keerulisemaks, sest võõrsil tehti Lissaboni Sportinguga 1:1 viik ja kodus jäädi avapoolaja järel 0:1 kaotusseisu, aga lõpuks võideti siiski 2:1.

Liverpool ja Atalanta mäletavad üksteist hooaja 2020/2021 Meistrite liiga alagrupiturniirilt, kui Liverpool sai alustuseks võõrsil 5:0 võidu, aga pidi kodus sama vastase 2:0 paremust tunnistama.

Teise Inglismaa klubina veerandfinaali jõudnud West Ham United loositi vastamisi sel hooajal suurepärast vormi näitava Saksamaa klubi Leverkuseni Bayeriga.

Kaheksa hulka pääses kokku kolm Itaalia klubi. Atalanta kõrval loositi AC Milan ja AS Roma omavahel vastamisi ning selle paari võitja lähebki kokku kas Leverkuseni või West Hamiga.

Liverpool või Atalanta saab endale poolfinaalvastase paarist Lissabon Benfica – Marseille Olympique.

Kokkuvõttes võib öelda, et Liverpoolil seisab ees põnev kohtumine Itaalia klubiga, mis pakub kindlasti pinget nii mängijatele kui ka fännidele. Selles matšis näeme kindlasti suurepäraseid jalgpallioskusi ja põnevat võitlust väljakul. Liverpooli ja Itaalia klubi vaheline mäng saab olema oluline test mõlemale meeskonnale ning võib anda aimu nende edaspidisest edukusest. Loodame, et mäng õigustab ootusi ja pakub fännidele meeldejäävat kogemust.

Loe rohkem:  Tabasalu treeneritetiimiga liitub Eesti koondise legend | Jalgpall