Tabasalu treeneritetiimiga liitub Eesti koondise legend | Jalgpall

65832hde7et24

Tere tulemast Tabasalu treeneritetiimi uusima liikme Eesti koondise legendi! Oleme äärmiselt õnnelikud teatada, et meie tiimiga on liitunud üks Eesti jalgpalli suurkujusid, kes toob endaga kaasa aastatepikkuse kogemuse ja teadmised. Tema liitumine tõotab tuua meie tiimile uut potentsiaali ja oskusteavet, mis on hindamatu väärtus kõikidele meie mängijatele. Oleme kindlad, et koos selle legendiga suudame saavutada suurepäraseid tulemusi ning näidata kõigile, miks Tabasalu treeneritiim on üks parimaid Eestis. Tere tulemast meiega liituma!

JK Tabasalu andis sotsiaalmeedias teada, et naiskonna treeneritetiimiga on liitunud Eesti naiste jalgpallikoondises 107 mängu pidanud Kaire Palmaru.

Tunamullu naiste meistriliigas debüüthooajal neljandaks tulnud, aga lõppenud hooaja viiendana lõpetanud Tabasalu vahetas eelnevalt ka peatreenerit, kui Martin Tšegodajevi asemel asus ametisse Valeri Makarov. Teda hakkab abistama 39-aastane Palmaru.

Palmaru krooniti Pärnu JK ridades 11-kordseks Eesti meistriks ning esindas koondist 107 mängus, kus lõi ka kümme väravat. Treeneritööd on ta varem teinud erinevate Eesti noortekoondiste juures ning olnud neidude tasemel ka piirkondlike treeningute projektijuht ja treener.

“Otsustasin liituda, kuna Tabasalul on ambitsioonikas võistkond. Samuti on varasemast jäänud mulje, et ka klubi toetab tüdrukute ja naiste jalgpalli. Kõik on veel väga värske. Seni on olnud kiired ja töökad ajad,” sõnas Palmaru klubi sotsiaalmeedia vahendusel.

In conclusion, the addition of an Estonian national team legend to the Tabasalu coaching staff is a significant development for the team. The experience and expertise that the legend brings will undoubtedly benefit the players and contribute to the overall success of the team. It also serves as an inspiration for the next generation of footballers in Estonia. With this new addition, Tabasalu is poised to continue its growth and success in the football world. This is a positive step forward for the club and for Estonian football as a whole.

Loe rohkem:  Man Unitedi ja Höjlundi hea hoog jätkub | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga