Levandi teenis juunioride MM-il seitsmenda koha | Iluuisutamine

2186428h7007t24

Estonia’s figure skating prodigy Levandi has made waves at the Junior World Championships, securing the seventh spot in the competition. His flawless technique and captivating performances have captured the hearts of audiences worldwide. Levandi’s dedication and skill have solidified his place as a rising star in the world of figure skating. Join us in celebrating this remarkable achievement and marvel at Levandi’s breathtaking talent on the ice. Estonia is proud to have such a talented athlete representing the nation on the international stage.

Taiwanis peetavatel juunioride iluuisutamise maailmameistrivõistlustel vabakavale kaheksandalt kohalt vastu läinud Arlet Levandi tõusis vabakava järel ühe koha võrra, lõpetades MM-i seitsmendana.

Lühikavas 75,43 punktiga kaheksandaks jäänud Levandi tegi soliidse vabakava, kuid ebaõnnestus ühel kaskaadil. Oma esituse eest teenis ta laupäeval 136,55 punkti.

Tema õnneks eksisid ka teised võistlejad ning Levandi jäi vabakavas kokkuvõttes kuuendaks. Kokkuvõttes tõusis ta kogusummaga 211,98 punkti koha võrra ning saavutas juunioride MM-il seitsmenda koha.

MM-tiitli võitis lõuna-korealane Minkyu Seo, kes kogus 230,75 punkti. Parima vabakava teinud jaapanlane Rio Nakata tõusis viiendalt kohalt teiseks (229,31 punkti), esikolmikusse mahtus veel slovakk Adam Hagara (225,61).

Kokkuvõttes võib öelda, et Martti Levandi on suurepärane eeskuju noortele iluuisutajatele Eestis. Tema seitsmes koht juunioride maailmameistrivõistlustel näitab tema pühendumust ja kõvasid pingutusi tipptasemel võistlustel. Levandi on tõestanud, et Eesti võistlejad on võimelised saavutama häid tulemusi rahvusvahelisel areenil. See annab lootust ja inspiratsiooni noortele iluuisutajatele unistada ja püüelda suurte eesmärkide poole. Oleme uhked Martti Levandi saavutuste üle ja tema järjepideva treeningu ning visaduse eest.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Langerbaur tegi korraliku vabakava, kas Hendrickx saab kulla? | Iluuisutamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga