Andri Ševtšenko hakkab juhtima Ukraina jalgpallielu | Jalgpall

2229369h702ct24

Tere tulemast Eestisse! Oleme rõõmsad teatada, et Andri Ševtšenko, endine Ukraina rahvuskoondise kapten, on hakanud juhtima Ukraina jalgpallielu. Ševtšenko on tuntud oma pühendumuse ja kire poolest ning ta toob kindlasti värsket õhku Ukraina jalgpallimaastikule. Tema silmapaistev karjäär jalgpallis teeb temast ideaalse kandidaadi sellele olulisele ametikohale ning me ootame huviga, mida ta suudab oma uue rolliga saavutada. Loodame, et tema mõju ulatub kaugemale Ukrainast ja innustab ka meie enda noori jalgpallureid. Oleme põnevil, et jagada seda suurepärast uudist Eesti jalgpallisõpradega!

Ukraina jalgpallikuulsus Andri Ševtšenko valiti neljapäeval üksmeelselt Ukraina jalgpalliliidu presidendiks.

Ševtšenko sai Kiievis toimunud kongressil 94 delegaadist 93 toetuse, seejuures hääle jättis andmata üksnes ta ise.

Ševtšenko mängis Ukraina koondise eest aastatel 1995-2012 kokku 111 kohtumist lõi 48 väravat, mis tähistab koondise rekordit.

Hiljem tegutses edukas ründaja ka koondise peatreenerina, tüürides ukrainlased 2020. aasta Euroopa meistrivõistlustel veerandfinaali.

Ukraina jalgpalliliidu senine president Andri Pavelko ootab kohut süüdistatuna omastamises. Pavelko ise on süüdistused tagasi lükanud.

Kokkuvõttes võime öelda, et Andri Ševtšenko uus roll Ukraina jalgpallielu juhtimisel on oluline samm edasi nende spordimaailmas. Tema kogemus ja teadmised aitavad kindlasti kaasa sellele, et Ukraina jalgpall saavutab uusi kõrgusi nii rahvusvahelisel kui ka kodumaal tasandil. Ootame põnevusega, milliseid muutusi ja edusamme ta suudab kaasa tuua ning loodame, et see toob rõõmu ka kõigile jalgpallisõpradele Ukrainas ja kogu maailmas.

Loe rohkem:  Ronaldo sai kohatu žesti eest rahatrahvi ja mängukeelu | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga