Prometei mängijate haigestumise tõttu jääb ka laupäevane kohtumine ära | Korvpall

2204752h5c05t24

Tänavu oli Eesti korvpalli fännidel oodata põnevat kohtumist, kui Prometei oleks pidanud laupäeval vastamisi minema teise meeskonnaga. Kahjuks aga tuli teadaanne, et mitmed Prometei mängijad on haigestunud ning seetõttu tuleb mäng ära jätta. See uudis on pettumuseks nii meeskondadele kui ka fännidele, kes olid oodanud näha mõlema meeskonna head mängu. Loodame, et haigestunud mängijad paranevad kiiresti ning saame peagi korvpalliväljakul taas põnevaid kohtumisi näha.

Äsja EuroCupi kaheksandikfinaalis edu leidnud Eesti-Läti liigas mängiv Ukraina tippklubi BC Prometei kaks selleks nädalavahetuseks planeeritud mängu jäävad ära.

Prometei edu eurosarjas muudab Eesti-Läti ühisliiga võistluskalendrit ning neljapäeval selgus, et esialgselt pühapäevale planeeritud kohtumine TalTech/Optibetiga jääb ära.

Reedel kirjutas Delfi Sport, et Prometei ei kohtu ka laupäeval võõrsil Tartu Ülikool Maks & Mooritsaga, sest Ukraina klubil on vaid kuus mängukõlbulikku mängijat. “Saime reedel kell 15.48 teate Prometei meeskonnalt, et nad soovivad laupäeval kell 17 toimuma pidanud mängu Tartu Ülikool Maks & Mooritsiga edasi lükata. Kirjas toovad nad välja, et neil on vaid kuus mängijat mängukõlbulikud, ülejäänud on haiged või vigastatud,” ütles liigade juht Henri Ausmaa.

Prometei lisas, et olukorra lahendamiseks on kaks varianti: kas mäng lükatakse edasi või nad annavad 0:20 loobumiskaotuse. Ametliku otsuse teeb liiga selle kohta lähiajal.

Korvpalli Eesti-Läti liiga jätkub reedel, kui TalTech/OPTIBET võõrustab Valmierat niing BC Kalev/Cramo Liepajat. Laupäeval peetakse ühisliigas viis kohtumist.

Prometei mängijate haigestumine on äärmiselt kahetsusväärne ning see on põhjus, miks laupäevane kohtumine jääb ära. Tervise ja ohutus on alati esmatähtsad ning me peame tagama, et meie sportlased saavad piisavalt puhata ja taastuda enne järgmist mängu. Kuigi see on pettumus nii meeskonnale kui fännidele, peame mõistma, et tervis on hindamatu vara. Oluline on toetada haigestunud mängijaid ja anda neile aega, et nad saaksid taas terveneda ja tagasi platsile naasta.

Loe rohkem:  Hea hoog püsib nii Boston Celticsis kui ka Domantas Sabonise esitustes | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga