Järgmine noorte Eurovisioon toimub Hispaanias | Eurovisioon

2259255h2eb4t24

Tere tulemast Eestisse! Hispaania on lõpuks kinnitatud kui järgmine noorte Eurovisiooni võistluspaik. See uudis on tekitanud palju põnevust nii noorte lauljate kui ka muusikasõprade seas üle kogu Euroopa. Järgmine noorte Eurovisioon saab olema täis kaasahaaravaid esitusi, suurepärast muusikat ja rahvusvahelist võistluspinget. Kõik silmad on suunatud Hispaania poole, et näha, kes võidab järgmise noorte Eurovisiooni tiitli. See on suurepärane võimalus tutvuda uue kultuuriga ja kogeda muusikamaailma võlu. Olete kõik oodatud seda imelist sündmust jälgima!

Kuigi möödunud aasta lõpus Nice’is peetud noorte Eurovisiooni võitis teist aastat järjest Prantsusmaa, võõrustab tänavust lauluvõistlust teisele kohale tulnud Hispaania, teatas Euroopa Ringhäälingute Liit.

Juunioride Eurovisiooni lauluvõistluse reeglid ei kohusta võitnud ringhäälinguorganisatsiooni järgmisel aastal lauluvõistlust võõrustama ning Prantsusmaa riiklik avalik-õiguslik televisioon France Télévisions otsustas lauluvõistluse korraldamisest loobuda.

Pärast Prantsusmaa loobumisotsust pakuti võimalust Hispaania Ringhäälingule (RTVE). Ana María Bordas, juunioride Eurovisiooni lauluvõistluse Hispaania delegatsiooni juht sõnas, et RTVE võttis 2024. noorte Eurovisiooni korraldamise hea meelega vastu.

“RTVE jaoks on järgmise noorte Eurovisiooni korraldamine järjekordne samm jõupingutustes, mida avalik-õiguslik ringhääling on viimastel aastatel teinud, et Hispaanias Eurovisiooni edendada ja anda meie muusikale rohkem asjakohasust,” lisas Bordas.

Viimati võidutses Hispaania noorte lauluvõistlusel 2004. aastal, kuid 2005. aasta võistlus peeti hoopis Belgias.

“20 aastat pärast juunioride Eurovisiooni lauluvõistluse võitu on meil hea meel konkurss lõpuks Hispaaniasse tuua. Oleme RTVE-le tänulikud, et nad nõustusid korraldama 22. korda toimuvat konkurssi, mis annab noortele kunstnikele kogu Euroopast uskumatu platvormi oma talendi tutvustamiseks. Ootame väga pidu, mis sel aastal Hispaanias ees ootab!” sõnas noorte Eurovisiooni tegevjuht Martin Österdahl.

Täpsem info 2024. aasta võistluse kohta avaldatakse lähikuudel.

Loe rohkem:  Belgia euroloos kõlab enam kui tuhande muusikasõbra hääl | Eurovisioon

Kokkuvõttes on uudis sellest, et järgmine noorte Eurovisioon toimub Hispaanias, suurepärane uudis nii noortele lauljatele kui ka muusikaarmastajatele üle kogu maailma. Hispaania on tuntud oma rikkaliku muusikapärandi poolest ning nad on kindlasti suurepärased võõrustajad selle sündmuse jaoks. See annab noortele andekatele lauljatele võimaluse esineda suurel rahvusvahelisel laval ning tutvustada oma muusikalist talenti maailmale. Kindlasti ootame põnevusega seda suurt sündmust ja loodame, et see toob kaasa palju emotsioone ja unustamatuid hetki nii osalejatele kui ka publikule.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga