Lajal pääses kerge vaevaga järgmisse ringi | Tennis

2145367hf52ft24

Tennis has always been a popular sport in Estonia, and the recent success of Lajal pääses kerge vaevaga järgmisse ringi has only added to the excitement. With skillful plays and strategic moves, Lajal has cemented his place in the next round with ease. The country is buzzing with pride and anticipation as they cheer on their talented athlete. The tennis community in Estonia continues to grow, and Lajal’s success is inspiring a new generation of players. As the tournament progresses, all eyes are on Lajal as he continues to impress with his exceptional talent on the court.

Eesti meeste esireket Mark Lajal (ATP 201.) jõudis Prantsusmaal Cherbourg-en-Cotentinis toimuval ATP Challenger taseme turniiril teise ringi.

Esialgu pidi Lajal vastamisi minema prantslase Pierre-Hugues Herbert’ga (ATP 167.), kellega ta kohtus eelmisel hooajal kolmel korral. Kuna Herbert otsustas turniirist viimasel hetkel siiski loobuda, läks Lajal vastamisi hoopis kvalifikatsiooni lucky loser’i prantslase Alexis Gauther’ga (ATP 384.).

Esimeses setis hoidsid mõlemad mehed oma servigeime kuni Lajal juhtis 4:3. Seejärel murdis eestlane vastase pallingu ja realiseeris järgmises geimis kolmandal katsel settpalli, teenides 6:3 setivõidu. Teises setis sooritas Lajal veel kaks murret ning võitis ka selle seti 6:3.

Teises ringis on Lajali vastaseks prantslane Lucas Poullain (ATP 247.), kes sai 6:3, 6:4 jagu kunagisest esisaja mängijast rumeenlasest Marius Copilist (ATP 284.).

Samal turniiril oli võistlustules ka Daniil Glinka (ATP 493.), kes oli kvalifikatsiooni avaringis 6:1, 7:5 parem sakslasest Adrian Ötzbachist (ATP 552.), kuid alistus otsustavas ringis prantslasele Tristan Lamasinele (ATP 280.) 6:4, 3:6, 4:6.

Kokkuvõttes võib öelda, et Lajalil läks väga hästi järgmisesse ringi pääsemisega. Ta mängis väga hästi ja näitas head füüsilist vormi ning osavust tenniseväljakul. Loodame, et ta suudab sama edu jätkata ka edasistes mängudes. Lajal on tõestanud end tugeva ja konkurentsivõimelise mängijana ning meil on põhjust olla tema üle uhked. Loodame, et tema edasised esinemised toovad talle veel rohkem edu ja tennisevõite. Oleme põnevil, et näha, kuhu tema karjäär teda viib ja järgmiseid suuri võite, mida ta saavutab.

Loe rohkem:  Lajal pidi tunnistama kogenud vastase paremust | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga