Laine tegi EK-etapil karjääri parima tulemuse suurslaalomis | Mäesuusatamine

2289018h3ee5t24

Laine üllatas kõiki Eesti suusahuvilisi, tehes Eesti Karikavõistlustel oma karjääri parima etteaste suurslaalomis. Tema osavalt läbiviidud sõidud ja täpne stiil pälvisid kõigi imetlust ning tõid talle kahtlemata teenitud edu. Laine näitas oma võimekust ja pühendumust mäesuusatamisele ning tõestas end tugeva konkurentsiga võistlusel. Tema saavutus annab alust oodata temalt tulevikus veel suurepäraseid tulemusi ning paneb aluse uuele suusataja talentide põlvkonnale Eestis.

Eesti mäesuusataja Tormis Laine saavutas Norras Trysilis toimuval Euroopa karikaetapil suurslaalomis 20. koha.

Stardinumbrit 44 kandnud Laine sai esimesel laskumisel 1.01,29-ga paremuselt 24. tulemuse, teisel laskumisel oli tema ajaks aga 57,63, millest suutis paremat vaid üheksa meest, teiste seas isegi mitte üldvõitja Diego Orecchioni.

Prantslase koondajaks oli võitjana 1.57,86, teiseks tulnud itaallane Hannes Zingerle kaotas talle vaid ühe sajandikuga ning kolmas mees Jonas Stockinger 0,04 sekundiga.

Laine kaotas koondtulemusega 1.58.92 võitjale 1,06 sekundiga. Tema EK-karjääri senine parim tulemus suurslaalomis oli 2022. aasta detsembris Austrias saadud 26. koht. Veebruari alguses saavutas ta Šveitsis Gstaadis toimunud slaalomi Euroopa karikavõistluste etapil 16. koha.

Kokkuvõttes võib öelda, et Laine saavutus Eesti Karikasarja etapil oli muljetavaldav ning näitab tema suurepärast arengut mäesuusatajana. Karjääri parim tulemus suurslaalomis on selge märk tema pühendumusest ja töökusest spordis. Eesti suusatajatele pakub see kindlasti motivatsiooni ja inspiratsiooni oma eesmärkide saavutamiseks. Loodame, et Laine jätkab sama tulemuslikult ja püüab veelgi kõrgemaid saavutusi nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Loe rohkem:  Juhan Luik piirdus kohtadega viiendas ja kuuendas kümnes | Mäesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga