Soome põrandaaluse muusika festival Blow-Up tuleb Tallinnasse | Muusika

2297517h8d61t24

Tere tulemast Tallinna, kus igal aastal korraldatakse Soome põrandaaluse muusika festival Blow-Up! See ainulaadne festival toob esile Soome muusikat, mis muidu võib jääda varju suurematest lavadest. Tallinnas toimuv festival on omaette elamus muusikasõpradele, kes otsivad midagi uut ja põnevat. Oma intiimse atmosfääriga ja mitmekülgse muusikavalikuga pakub Blow-Up ainulaadset võimalust avastada Soome underground muusikamaailma. Olge valmis kogema midagi unikaalset ja haaravat vaid Tallinnas toimuval Blow-Up festivalil!

Helsinkis tegutsev festival Blow-Up ühendab jõud Paavli Kultuurivabriku, Damn.Loud Agency ning Sonic Rites agentuuriga ja korraldab järgmise festivali Tallinnas Paavli Kultuurivabrikus.

Blow-Up on Helsinki juhtiv põrandaaluse muusika festival, mis toob kuulajateni rahvusvahelist talenti alates metal’ist, avangardlikust elektroonikast, psühhedeeliast ja mürast.

“Loorberitel puhkamise asemel oleme otsustanud astuda ühe julge sammu ja viia oma festival natukene lõunasse, Paavli Kultuurivabriku õdusasse keskkonda. Usume, et see märgib uut taset ja usaldust Soome-Eesti koostööde vahel, mis ajaga kasvavad aina tugevamaks,” sõnas Blow-Up festivali peakorraldaja Esa Valkeajärvi.

Damn.Loud Agency ja Paavli Kultuurivabriku juhti Roman Demtšenkot rõõmustab Paavli Kultuurivabriku kasvav staatus rahvusvaheliste ürituste ja turistide magnetina. “Blow-Up festival on üks legendaarsemaid klubifestivale Soomes, mistõttu saame oodata enda juurde nii kohalikke muusikanautijaid kui ka suuremaid fännidelegatsioone Soomest,” sõnas Demtšenko ning lisas, et mais ja septembris jõuavad Paavli Kultuurivabrikusse ka CloseUp festivali päevaprogrammid, mis toovad Eestisse hinnanguliselt üle 4000 turisti.

Festival toimub 11.–12. oktoobril. Esimesed esinejad kuulutatakse välja 18. märtsil.

Umbes aastakese tegutsenud Paavli Kultuurivabrik võitis viimatistel Eesti muusikaettevõtlus auhindadel parima kontserdipaiga tiitli.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Soome põrandaaluse muusika festival Blow-Up tulek Tallinnasse toob kaasa spetsiaalse atmosfääri ja uusi muusikalisi elamusi Eesti pealinna. Festival annab võimaluse avastada alternatiivset muusikat ja tutvuda uute põnevate artistidega. Lisaks rikastab see kohalikku muusikakultuuri ning loob võimaluse vahetada kogemusi ja ideid Soome ja Eesti muusikute vahel.Üritus toob kokku muusikasõpru ja loob võimaluse avardada oma silmaringi ning nautida suurepärast muusikaelamust.

Loe rohkem:  Aasta muusiku kontserdil kõlab Pärt Uusbergi looming | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga