KUULA | “Võimla” arutleb sportlaskarjääri lõpetamise teemal | Varia

2313771h3b21t24

Tere tulemast Eestisse! KUULA on Eesti üks juhtivaid spordisaateid, mis seekord keskendub olulisele teemale – sportlaskarjääri lõpetamine. Saates “Võimla” asuvad spordiajaloolased ja endised tippsportlased arutlema selle üle, millal on õige aeg sportlaskarjäär lõpetada ning millised väljakutsed võivad sellega kaasneda. Kui oled spordihuviline või ise sportlane, siis see saade pakub kindlasti palju mõtlemapanevat ja inspiratsiooni. Ära jää pidama – oluline arutelu algab kohe!

Sel nädalal räägime “Võimlas” käsipalli- ja jalgpallikoondise hetkeseisust, laskesuusahooajast ja sportlaskarjääri lõpetamisest.

Eesti meeste käsipallikoondis alistas MM-valiksarjas kahe mängu kokkuvõttes kindlalt Ukraina. Kas peatreener Martin Noodla juhendamisel on põlvkondade vahetus edukalt õnnestunud ja käsipallimeeskond jõudnud uuele tasemele?

Jalgpallikoondisel seisab ees Euroopa meistrivõistluste sõelmäng Poolaga. Puudujaid on omajagu, rahvusmeeskonnale on appi tulnud ka Ragnar Klavan.

Pikk laskesuusahooaeg on läbi. Tuuli Tomingas jätab selja taha karjääri parima hooaja. Kas meie laskesuusatajatel on potentsiaali veel paremateks esitusteks?

Juttu tuleb ka Kristjan Cehi ja Gerd Kanteri koostöö lõppemisest.

Pikemalt arutleme sportlaskarjääri lõpetamise teemal. Kuulajatelt küsime, millal on sportlasel mõistlik karjäär lõpetada.

Võimlas kohtuvad Tarmo Tiisler, Johannes Vedru ja Juhan Kilumets. Alustame Vikerraadios teisipäeval kell 10.05.

Kokkuvõttes võib öelda, et sportlaskarjääri lõpetamine on oluline ja keeruline protsess, mis nõuab nii füüsilist kui ka vaimset ettevalmistust. “Võimla” saade pakub väärtuslikku teavet ja nõuandeid sportlastele, kes seisavad silmitsi karjääri lõpetamise väljakutsetega. Oluline on kuulata oma keha ja meelt ning teha teadlikke otsuseid tuleviku osas. Lõpetamise periood võib olla emotsionaalselt raske, kuid õige toetuse ja ettenägelikkuse abil saavad sportlased leida uusi võimalusi ja eesmärke järgmiseks eluetapiks. Tähtis on meeles pidada, et sportlast ei defineeri ainult nende karjäär, vaid ka nende isiklikud väärtused ja unistused.

Loe rohkem:  FOTOD | EOK tunnustas 2023. aasta tiitlivõistluste medaliste | Varia

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga