Kuressaare Teatri juhiks kandideerib üks inimene | Teater

625907hf933t24

Kuressaare Teatri uus juhti otsing on lõpuks jõudnud põnevale lõppvaatusele, kus üks vapustav inimene on otsustanud kandideerida sellesse olulisse ametisse. Selle salapärase kandidaadi nimi on seni hoitud saladuses, kuid tema kire teatri ja loovuse vastu on juba kõigile teada. Kuressaare Teatri tulevik on igatahes põnevalt veetlev ja täis uusi võimalusi tänu sellele väljapaistvale kandidaadile. Ootame põnevusega, kuidas see põnevalt lõimitud lugu edasi areneb ja milliseid uuendusi see uus juht toob teatri maailma.

SA Kuressaare Teater juhatuse liikme konkursile laekus tähtajaks üks avaldus.

Sihtasutuse nõukogu esimees Tiia Leppik ütles Saarte Häälele, et nõukogu koguneb 25. märtsil ja pärast seda saab konkursi kohta rohkem infot. Teatrijuhiga sõlmitakse leping viieks aastaks, ametiaeg algab selle aasta 1. juulist.

Konkursi tingimuste järgi vastutab Kuressaare teatri juht teatri igapäevase juhtimise ja arendamise eest, lähtudes teatri kunstilistest ja majanduslikest eesmärkidest, kandideerimise eelduseks oli muuhulgas püsiv resideerumine Saaremaal või Muhus.

Kuressaare teatri praegune juht Piret Rauk on asutust vedanud 2005. aastast.

Kuressaare Teatri juhiks kandideerimine on oluline samm teatri tuleviku ja arengu suunamiseks. Üks inimene, kes on valmis võtma vastutuse selle imelise kultuuriasutuse juhtimise eest, peab omama kirge, visiooni ja pühendumust kunsti edendamisele. Selle otsuse tegemine ei mõjuta mitte ainult teatri töötajaid, vaid ka kogu kogukonda, kes naudib teatri pakutavat kunsti ja kultuuri. Loodame, et valituks osutub inimene, kes suudab viia Kuressaare Teatri uutesse kõrgustesse ja jätkata selle väärika traditsiooni jätkamist.

Loe rohkem:  Vanemuise juurdeehituse eskiis ei vasta linna detailplaneeringule | Teater

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga