Kristin Tattar enne aasta esimest suurturniiri: siin peab olema supertäpne | Kettagolf

2317332h92aat24

Tere tulemast Eestisse, kus kettagolfi staar Kristin Tattar valmistub oma esimeseks suurturniiriks aastal! Tattar on tuntud oma täpsuse ja jõu poolest mänguväljakul ning tema oskused on viinud ta tipptasemele kettagolfis. Tema pühendumine ja kirg spordi vastu on inspireeriv ning võtab võistlejatelt hinge kinni. Ootame põnevusega, mida ta suudab sel hooajal saavutada ja kaasa elada tema võidukäigule kettagolfi maailmas. Siin peab olema supertäpne!

Ameerika Ühendriikides Texase osariigis Round Rockis alustatakse neljapäeva õhtul aasta esimese kettagolfi suurturniiri ehk major’iga.

USA naiste kettagolfi meistrivõistlustel (USWDGC) on varem kahel korral triumfeerinud ka Kristin Tattar, kes oli parim 2019. aastal Virginia osariigis Spotsylvanias ja mullu Põhja-Carolinas Burlingtonis.

Seega tuleb Tattar tänavusele võistlusele tiitlikaitsjana, mis on tema enda sõnul imelik nimetus. “Esiteks on lihtsalt põnev major’il mängida nii aasta alguses. See on tore väike rada. Siin peab olema supertäpne,” lausus ta intervjuus korraldajatele.

“Ausalt öeldes ma ei ole väga mõelnud millegi kaitsmisest. See kõlab väga veidralt. See kõlab, nagu mul oleks midagi ja ma peaks seda kaitsma. Olen lihtsalt siin kohal, püüan anda endast parima.”

“Mis iganes juhtub – on nagu on,” ütles eestlanna. “Püüan hoida vaimset seisundit, keskenduda ja mitte raisata oma energiat ebavajalikele asjadele. Lihtsalt uskuda, et kõik töötab minu kasuks, mis iganes tulemus ka tuleb.”

USA naiste kettagolfi meistrivõistlusi peetakse alates 1999. aastast. Tänavune turniir toimub 21.-24. märtsil.

Kristin Tattar mängib kettagolfi suure kirega ning tema ettevalmistused aasta esimeseks suurturniiriks on olnud põhjalikud ja keskendunud. Ta on teadlik, et võistlusalal tuleb olla supertäpne ning usub endasse ja oma võimekusse saavutada häid tulemusi. Tattar on valmis kõvasti vaeva nägema ja pingutama ning tema kindel eesmärk on näidata end parimal võimalikul viisil. Eesti kettagolfi kogukond toetab teda täielikult ning usub, et Kristinil on potentsiaali jõuda kõrgemale tasemele. Oleme põnevil jälgima, kuidas tal turniiril läheb ja loodame tema jaoks parimat.

Loe rohkem:  Ebaõnnestunud viimane rada langetas Tattari Austinis viiendaks | Kettagolf

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga