“Kultuuristuudio. Kirjandusministri juures” uue hooaja avab Indrek Hargla | Kirjandus

2245446h7c6at24

Tere tulemast uuele hooajale “Kultuuristuudio. Kirjandusministri juures”! See on koht, kus kirjandus saab hingata ja luua uusi emotsioone. Avakõne tegi sel hooajal tuntud kirjanik Indrek Hargla, kes tõi kaasa uusi mõtteid ja ideid kirjandusmaailma kohta. “Kultuuristuudio” on paik, kus kohtuvad kirjandushuvilised ja loojad, et jagada oma kirg ja armastus kirjanduse vastu. Oleme põnevil uue hooaja algusest ning loodame, et see toob kaasa palju uusi emotsioone ja avastusi kõigile meie külastajatele. Tule ja avasta koos meiega kirjandusmaailma võlusid!

Mart Juure juhitud “Kultuuristuudio. Kirjandusministri juures” alustab teisipäeval, 6. veebruaril ETV2-s uut hooaega.

Hooaja esimeses saates on kirjandusminister Mart Juure külaliseks ennast indie-kirjanikuks nimetav Indrek Hargla, kes on paljude menuraamatute, näidendite ja telesarjade autor.

Koos kirjandusministriga istuvad sel hooajal veel maha Maimu Berg, Antto Terras, Valdur Mikita, Marje Ernits, Ilona Martson, Rein Raud ja Birk Rohelend.

“Kultuuristuudio. Kirjandusministri juures” on ETV2 eetris teisipäeviti kell 22.

“Kultuuristuudio. Kirjandusministri juures” uue hooaja avamine Indrek Hargla juhtimisel tõotab pakkuda põnevat ja mitmekülgset kirjandusprogrammi. Hargla on tuntud oma kirgliku suhtumise ja sügava huvi poolest Eesti kirjanduse vastu ning tema juhtimisel on oodata huvitavaid arutelusid ja kohtumisi tuntud kirjanikega. Uue hooaja avamine on tähtis samm Eesti kultuurielus ning pakub võimalust tutvustada laiemale publikule meie rikkalikku kirjanduspärandit. Ootame huviga, mida põnevat see uus hooaeg endaga kaasa toob ning loodame, et see innustab veelgi rohkem inimesi kirjanduse ja kultuuri väärtustamisele.

Loe rohkem:  Keelesäuts. Keel kui tolmuimeja | Kirjandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga