Möödunud nädalavahetuse vaadatuim film Eesti kinolevis oli taas “Ferrari” | Film

2235708h361et24

Tere tulemast Eesti kino põnevaimate hetkede juurde! Möödunud nädalavahetus oli täis põnevust ja adrenaliini, sest kõige vaadatuim film Eesti kinolevis oli taas “Ferrari”. See haarav draama viib meid ajas tagasi ja avab meile legendi Enzo Ferrari elu põnevad saladused. Kui oled huvitatud autodest, ajaloost ja põnevatest intriigidest, siis see film on just sinule. Astu sisse kinno ja sukeldu Ferrari maailma, kus saad kogeda kiirust, emotsioone ja unustamatuid hetki.

Michael Manni “Ferrari” on kogunud kahe nädalaga Eesti kinolevis 10 133 külastust ning hoiab ka teisel nädalal tabeli esikohta.

Uutest tulijatest jõudsid tabelisse spioonikomöödia “Argylle” (2750 külastust), koguperefilm “Kina ja Yuk: polaarrebaste seiklused” (2133 külastust) ja mullu PÖFF-il esmakordselt Eesti vaatajate ette jõudnud Todd Haynesi “Mai ja detsember” (1814 külastust).

Seitsmendat nädalat püsib tabelis animatsioon “Pardid!” (kokku 31 718 külastust), neljandat nädalat on tabelis nii Jason Stathami triller “Mesinik” (kokku 23 481 külastust) kui ka Yorgos Lanthimose “Vaesekesed” (kokku 15 949 külastust).

Möödunud nädalavahetusel tõestas “Ferrari” taas oma populaarsust Eesti kinolevis, olles kõige vaadatum film. See näitab, et publik hindab seda filmi ja selle sisu. “Ferrari” on suutnud pakkuda midagi erilist ja põnevat ning meelitada inimesi kinno seda vaatama. Film jätkab endiselt oma edu teel ning näitab, et Eesti publik on avatud erinevatele filmielamustele. Oleme rõõmsad näha, et “Ferrari” on jätkuvalt populaarne ning ootame põnevusega, milline saab olema järgmine nädalavahetuse vaadatuim film Eesti kinolevis.

Loe rohkem:  Trieste kaastootmisturul pälvis autasu Vallo Toomla film "Beatrice" | Film
See sissekanne postitati aastal Film. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga