Tuleval nädalal on “Plekktrummi” külaline kirjanik Piret Jaaks | Kirjandus

2219376h8c0at24

Tere tulemast kõigile kirjandushuvilistele! Järgmisel nädalal on meil suur au tervitada oma saates “Plekktrumm” tunnustatud Eesti kirjanikku Piret Jaaksi. Jaaks on tuntud oma sügavate ja kaasakiskuvate romaanide poolest ning tema looming on võitnud lugematuid lugejate südameid üle kogu riigi. Saate jooksul saame kuulda Jaaksi loomingulist protsessi, tema inspiratsiooni allikaid ning palju muud põnevat. Olge kindlasti valmis imeliseks ja mõtlemapanevaks vestluseks ühe Eesti kirjandusmaastiku tippudega!

Järgmisel esmaspäeval on kultuurisaates “Plekktrumm” külas kirjanik ja dramaturg Piret Jaaks.

Ühest väikesest Haapsalu tüdrukust sai hiljem tuhandete laste päästja. Mida võiks baltisaksa misjonäri Hedwig Bülli elulugu õpetada tänases maailmas? “Plekktrummi” külaline on ajaloolise romaani “Taeva tütred” autor, kirjanik ja dramaturg Piret Jaaks.

“Plekktrumm” on ETV2 eetris esmaspäeval kell 22.00.

Kokkuvõtteks, järgmine nädal on “Plekktrummi” saate külaliseks tunnustatud kirjanik Piret Jaaks. See on suurepärane võimalus kuulda tema loomingust ja mõtetest. Jaaks on tuntud oma sügavate ja haaravate teostega, mis on leidnud tunnustust nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Tema kohalolek saates annab võimaluse lähemalt tutvuda tema loominguga ning saada inspiratsiooni kirjutamiseks. Ärge jätke vahele võimalust kuulda ja näha Piret Jaaksi “Plekktrummi” saates!

Loe rohkem:  Jaan Krossi kirjandusauhinna pälvis Rein Veidemann | Kirjandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga