Kultuuriportaal soovitab: Ukraina triller “Pamfir” Jupiteris | Kultuuriportaal soovitab

2265684hfef1t24

Tere tulemast Eesti kultuuriportaali! Oleme põnevil jagama teiega Ukraina trilleri “Pamfir” Jupiteris soovitust. See haarav ja pingeline film viib teid põgenenud Ukraina kosmonaudi Juri Voskresenski uskumatule seiklusele Jupiteri kuul Europa. Filmi ainulaadne visuaalefektidega rikastatud maailm, hingematvad stseenid ja muljetavaldav süžee on pälvinud rahvusvahelist tunnustust ning kutsub teid kaasa elama unustamatule kosmilisele seiklusele. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja avastage “Pamfir” Jupiteris läbi meie kultuuriportaali soovituse!

Pärast sõja algust oleme igal võimalikul moel Ukrainale mõtlema hakanud, aga sealsest kinokunstist teame endiselt väga väga ning uusi filme – sõja kiuste valmib neidki – näeme väljaspool festivale üsna harva. Mullu isegi Eesti kinolevisse jõudnud “Pamfir” on rõõmustav erand.

Pärast pikka aega välismaal töötamist naaseb Leonid, hüüdnimega Pamfir, oma kodukülla Karpaatides, Rumeenia piiri ääres. Kodune elu ei jõua veel rutiiniks muutuda, kui Pamfiri pojaga seotud intsident sunnib meest asuma vanade liistude juurde ning ta hakkab taas salakaupa vedama, et tasuda mõned võlad ja klaarida arved.

Põnevusfilmi vormis peidab end lugu perekonnast, truudusest, pühendumisest ja lunastusest. Film esilinastus 2022. aastal Cannes’i filmifestivali kõrvalprogrammis Quinzaine des réalisateurs.

“Pamfir” on vaadatav Jupiteris.

Kultuuriportaal soovitab julgelt vaadata Ukraina trillerit “Pamfir” Jupiteris. Filmi haarav süžee ja põnevad tegelaskujud pakuvad kaasahaaravat kogemust ning kindlasti pakuvad vaatajatele palju emotsioone. See on suurepärane võimalus sukelduda Ukraina kultuuri ja kinomaailma ning avastada uusi põnevaid lugusid ja tegelasi. Soovitame kõigil filmisõpradel see huvitav ja kaasahaarav film ära vaadata ning nautida Ukraina kinokunsti parimaid hetki.

Loe rohkem:  Kultuuriportaal soovitab: Ain Mäeotsa dokfilm "Pitka legend" Jupiteris | Kultuuriportaal soovitab

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga