Kukkumine röövis Kevin Saarelt hea lõppkoha | Motosport

2296005h87c6t24

Eestis on kaotatud üks tõeline talent, kui noor ja andekas mootorrattur Kevin Saar jäi ilma oma hinnalisest lõppkohast kukkumise tõttu. See kibestav õnnetus on veel üks meeldetuletus sellest, kui ettearvamatu ja karm võib olla motosport. Kuigi Saar oli kokkuvõttes tugev ja lootusrikas sõitja, tuletab tema lugu meile meelde mängu riskide olemust. Kas Saar suudab taastuda ja tagasi tulla või mõjutab see kukkumine tema karjääri jäädavalt? Eesti mootorrattasport hoidev hinge kinni ja ootab sündmuste jätkumist.

Teisipäeval sai USA-s Daytona ringrajal alguse uus ATV Pro motokrossi hooaeg. Teist aastat järjest võtab sarjast osa Kevin Saar, kes oli avaetapi finaalsõidus tegemas korralikku tulemust, kuid kukkumine röövis temalt hea lõppkoha.

Saar alustas hooaja esimest etappi kvalifikatsiooni 11. kohaga. Parimat ringiaega näitas eelmise hooaja valitseja Joel Hetrick, kellele Saar kaotas kolme sekundiga.

Eelsõidus Saare start kõige paremini ei õnnestunud ja ta võttis üheksa sõitja seas sisse seitsmenda koha. Sõidu jooksul näitas eestlane head kiirust ja füüsilist vormi ning tal õnnestus lõpuks viiendaks tõusta.

Finaalsõidus suutis Saar väga hea stardi teha ja avaringi järel oli ta viiendal kohal. Üsna kiirelt möödusid meie mehest mitu konkurenti ja Saar langes kaheksandale kohale.

Kui sõit hakkas keskpaika jõudma, kukkus Saar väga õnnetult ja jäi pikaks ajaks raja äärde. Ligi kümme minutit hiljem naasis eestlane rajale, kuid 17. kohast paremat polnud enam võimalik püüda. Võitjaks tuli Hetrick, kellele järgnesid Bryce Ford ja Brandon Hoag.

Hooaja teine etapp sõidetakse aprilli alguses Undergroundi krossirajal.

Kevin Saar’s fall may have cost him a good finishing position in the race, but it is a reminder that in motorsport, anything can happen. Despite the disappointment, Saar should be commended for his efforts and determination throughout the race. It serves as a valuable lesson for him and other drivers to always stay focused and never give up, no matter the circumstances. Saar’s resilience and passion for the sport will undoubtedly lead to future success and achievements on the track.

Loe rohkem:  Talviku pääses Daytona superkrossil napilt õhtusesse põhiprogrammi | Motosport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga